Rüyada Çamura Basmak

Rüyada Çamura Basmak

Rüyada Çamura Basmak rüyayı gören kimse için hastalığa, kötü zamanlar geçireceğine işarettir. Rüyada çamura basmak rüyayı gören kimse için eğer sağlıklı ise hastalanacağını gösterir. Rahatsızlık yaşayacağına, eğer kişinin hastalığı varsa daha da ilerleyeceğine tabir edilir. Rüyada çamura basmak kişinin erkek olması durumunda ecelinin yaklaştığına, eğer kişi kadın ise uzun bir ömrünün olacağına ve hayatının keyfine bakacağına tabir edilir.

Rüyada çamura basmak farklı bir tabire göre ise kişinin hayatı boyunca kötülüklerden kurtulamayacağına, sürekli sorunlar yaşayacağına, huzursuz bir hayatı olacağına delalet edilir. Farklı bir tabire göre ise rüyada çamura basarak yürümek kişinin yapacağı hata sonucunda ceza evine düşeceğine tabir edilir. Rüyada çamura basmak aynı zamanda uyarı niteliğinde rüyadır. Rüyada çamurlara basmak kişinin yanlış işlerde olduğuna ve kendisine, adımlarına dikkat etmesi gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Çamura Batmak

Rüyada balçık çamura basmak ise kişinin daha da büyük sıkıntılar içerisine gireceğine ve iyice çıkmaza dalacağına tabir edilir. Rüyada çamurlara basmak bazı tabirlere göre ise zenginlik ve para ile de tabir edilir. Kişinin büyük bir para kazanacağına, bu para ile hayatının değişeceğine delalet eder. Rüyada çamura basmak genel anlamı ile rüya sahibi için kötü, hayra vesile olmayan şeylere tabir edilse de iyiye, güzel şeylere de delalettir.

Rüyada Çamura Batmak

Rüyayı gören kimse için devlet tarafından bir dert, tasa geleceğine tabirdir. Rüyada çamura batmak kişinin devlet işlerinde sorunlar yaşayacağına ve büyük bir dert içerisine gireceğine tabir edilir. Ayrıca rüyada çamura batmak rüya sahibi için dünya işlerinde çok zaman harcayacağına işaret eder. Maneviyatı unutacağına ve büyük dert sahibi olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Çamura Basmak ve Yürümek

Rüyada Çamura Basmak ve Yürümek

Rüya sahibi için saygınlık kaybedeceğine delalet eder. Rüyada çamura basarak ve yürümek kişinin yaptığı şeyler yüzünden saygınlığını ve ağırlığını kaybedeceğine delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...