Rüyada Para Görmek

Rüyada Para

Rüyada Para Görmek beklenmedik zamanda, beklenmedik yerden kısmetinizin açılmasıyla yüksek meblağlar kazanacağınıza işarettir. Rüya sahibinin geçimi oldukça rahatlar kazandığı malların bereketi artar. Yaşadığı sıkıntılar en kısa sürede geçer. Çevresinde tanımış veya tanımamış olduğu insanlara ettiği yardımlar o kişiye misli misline döner. Bekar kimseler için yakında evlilik yolu, evliler için ise bebek sahibi olmak anlamını taşır.

Diğer taraftan görmüş olduğunuz rüya çevrenizde iki yüzlü insanların çok olduğu ve bunları sizin fark etmediğiniz anlamına gelir. Genellikle görülen rüya dedikodulara, size karşı söylenen iftiralara veya sizin etrafınızdaki kişiler hakkında söyleyeceğiniz kötü şeylere yorulur.

Rüyada Para Yuttuğunu Görmek

Altın, gümüş şeklinde yutan kişinin ileride bilerek veya bilmeden işleyeceği günahlara yorulur. Bu kişilerin davranışlarına biraz daha dikkat etmesi lazım gelir.

para

Rüyada Para Bulduğunu Görmek

Bu görülen rüya iyiye işaret değildir. Rüya sahibi başına beklenmedik gelen olaylarla uğraşması gerekebilir ve bu yüzden yeterince canı sıkılabilir. Yapmış olduğu iş planıyla ilgili beklenmedik sıkıntılar çıkacak bununla birlikte işinden olacaktır. Geçim sıkıntısına düşmeniz an meselesidir.

Rüyada Para Bastığını Görmek

Bu rüya hayra yorulmaz. Rüya sahibinin şu an yaptığı işin veya yapacak olduğu işin haram iş olduğu şeklinde yorumlanır. Kısa süre içerisinde yolculuk yapacağınıza da yorulur.

Rüyada Banknot Yırttığını Görmek

Bu şekilde rüya gören kimse yaptığı işlerden hemen vazgeçmelidir. Yapılan iş etik olmayan ve toplumun karşı çıktığı örf adet ve gelenekleri hiçe sayan iş olması sebebiyle aile hayatındaki düzensizlik ve kırgınlıklarla uzunca müddet uğraşması gerekmektedir. Çözüm olarak toplumun dengelerini bozmayan hayat yaşamaktır.

Rüyada Banknot Kaybetmek

Hayatınızda önem verdiğiniz kişilerin bir anda nedensiz bir şekilde sizi terk edeceği anlamına gelir. Ailenizden hiç kimse bunu yapmayacağı için yakın arkadaş dost dediklerinizin sevgilinizin yapması yüksek ihtimaller dahilindedir. Sevaplarınız ile günahlarınız denge kaybına uğrayacaktır. İyilik yapmayı fakir kimselere yardım etmeyi unutmamanızda fayda vardır.

Rüyada Para Saymak

Uzun sürülen yaşamın sıkıntılarını çektikten sonra sefasını çekemeden öbür dünyaya göçeceği anlamına gelir. Dünyevi zevklere ara verip dinin gerekliliklerini yapmanız fayda vardır. Ayrıca unutmamak gerekirki kimsenin mezar içerisinde paraya ihtiyacı olmuyor.

para

Rüyada Gümüş Para Görmek

Çekmiş olunan geçim sıkıntısından kurtulacağına yeni bir iş kapısına helal kazanç sağlayacağına delalet eder. Bu sıkıntılı dönem çıkmak biraz zaman alacaktır ancak daha sonrasında güzel bir yaşam sürüleceği rivayet edilir.

Rüyada Bakır Para Görmek

Şans oyunundan beklenmediği anda kazanacağına rivayet edilir. Bun belirli bölümünü hayır hasenata harcamanız tavsiye olunur. Aynı zamanda akıllı yatırımda kullanmanız gerekmektedir. Zar ile oynanan oyunlardan uzak durmanız tavsiye olunur.

Rüyada Altın Para Görmek

Altın şeklinde görmek hayırlı çocuk olarak tabir edilir. Yetiştirmiş olduğunuz çocuğun vatana millete hayırlı biri olacağına işaret eder. Çevrenizdeki insanlar size şükranlarını sunarak minnettarlıklarını size bildirecektir.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Kazanmış olduğunuz hali hazırda bulunan mallarınızı kaybedeceğiniz anlamına gelir. Kumar alışkanlığı olan aile bireyi buna sebep gösterilebilir. Başka neden olabilecek tek neden ansızın işiniz vurulacak darbe sonucu işinizi kaybetmeniz olacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...