Rüyada Kadın Görmek

Rüyada Kadın

Rüyada Kadın Görmek erkeklerde ve kadınlarda iki farklı anlama rivayet eder. Erkeklerde ufukta gözüken yeni bir ilişki veya mevcut ilişkide yeni heyecanlar anlamlarına gelebileceği gibi kadınlarda tanışılacak ve dost olunacak yeni insan anlamına gelebilir. Her iki cinsiyet içinde tanışılacak olan yeni insan anlamı vardır. Bu yeni insanın rüya sahibine katacağı yeni heyecanlara işaret eder.

Rüyada Kadın Kadına Öpüşmek

Düş sahibinin hayatında yeni heyecanlar aradığının işaretçisidir. Hayatın monotonluğundan sıkılan düş sahibinin yakın zaman içerisinde yeni hobi edinme, merak duyulan spor dalına başlama olasılıkları yüksektir. Bunların yanı sıra bereket ve bolluk anlamlarına da gelebilir.

Kadın Kadına Öpüşmek

Rüyada Kadın Öldürmek

Düş sahibinin insanlara değer vermeyen, kendisini üstün gören eski kafalı bir insan olduğuna delalet eder. Bu sebepler yüzünden rüyayı gören kişinin ileride başının çok fazla derde gireceğine, burnunun kötülükten ve sıkıntıdan kurtulamayacağına delalet eder. Düş sahibinin hayatında ve düşünce yapısında yapacağı değişikliklerin mutluluk getireceğinin işaretçisidir.

Rüyada Kadın Akraba Görmek

Yaşanacak olan gelişmeler sonucunda aile üyelerinin bir araya geleceğine, aile içi toplantılar yapılacağına delalet eder. Ortadaki olumlu veya olumsuz olan durumun uzun zamandır görüşmeyen aile üyelerini bir araya getirip hasret giderileceğinin işaretçisi olabilir.

Kadın Polis

Rüyada Kadın Polis Görmek

Düş sahibinin hayatındaki başarıların hayatına girecek kadın sayesinde sağlanacağının işaretçisidir. Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin hayatındaki kadınlardan birisinin kontrolü elinde tuttuğunun, düşü gören kişinin hayatına yön verdiğinin işaretçisidir. Rüya sahibi eğer erkek ise, her başarılı erkeğin arkasında bir kadın olduğu unutulmamalıdır.

Rüyada Kadın Cenazesi Görmek

Rüya sahibinin hayatındaki kadınlardan birisinin fiziksel veya psikolojik olarak sağlığında bozulmalar olabileceğinin işaretçisidir. Ancak bu sağlıksal bozulmaların çok büyük olmayacağı ve tedavi edilerek eski sağlığa yeniden kavuşulacağı şeklinde yorum getirilir.

Kadın Cenazesi

Rüyada Kadın Saçı Görmek

Bolluk ve bereket anlamlarına gelir. Kazanılan paranın hayırlı olduğu anlamındadır. Düş sahibinin yaşamında maddi açıdan rahat olacağı, kimsenin eline bakmadan özgürce yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kadın Hastalığı Görmek

Düş sahibinin kendi iç dünyasında yaşadığı sıkıntılar ve problemlerden kurtulmaya çalıştığının işaretçisidir. Bu sıkıntılar ve problemlerden kurtulabilmek için yardım arıyor anlamı getirilebilir. Gelecek olan yardımın rüya sahibinin yakın çevresinden sevdiği bir kadından olma olasılığı yüksektir.

Ayrıca Rüyada Erkek Görmek tabirine bakınız.

Rüya hakkındaki yorumum...