Rüyada İnsan Kellesi Görmek

Rüyada İnsan Kellesi Görmek

Rüyada İnsan Kellesi Görmek, rüyayı gören kimse için rüyada insan kellesi görmek rüya sahibinin eline geçecek para anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin bu para ile sıkıntılarını geride bırakacağına delalet edilir. Rüyada insan kellesi görmek rüya sahibinin bu parayı iş için kullanmaması durumunda ise iş hayatının daha da kötüye gideceğine tabirdir. Aynı zamanda rüyada insan kellesi görmek rüya sahibinin sezgilerinin ve öngörüsünün güçlü olduğuna yorulur.

Farklı bir tabire göre rüyada insan kellesi görmek rüyayı gören kimsenin bir süredir planladığı bir değişime tabir edilir. Rüya sahibinin bu değişimi gerçekleştireceğine yorulur.Genel anlamı ile rüyada insan kellesi görmek paraya ve değişime tabir edilir.

Rüyada İnsan Kellesi Görmek ve Yemek

Rüyada İnsan Kellesi Görmek ve Yemek

Rüyayı gören kimse için rüyada insan kellesi görmek ve yemek rüya sahibinin maddi sıkıntılardan dolayı yıprandığına tabir edilir. Rüyada insan kellesi görmek ve yemek rüya sahibinin bu maddi sıkıntılar yüzünden ailesiyle arasının açılacağına işarettir. Rüyada insan kellesi görmek ve yemek rüya sahibinin hayal kırıklığıyla öfkelenerek ailesini suçlayacağına delalettir. Rüya sahibi eğer tavrını değiştirerek başarısızlığının sorumluluğunu almazsa durumun iyileşmeyeceğine işarettir. Farklı bir tabire göre ise rüyada insan kellesi görmek ve yemek kişinin varsa kardeşi ile omuz omuza kuracağı bir işe  işarettir.Aynı zamanda rüyada insan kellesi görmek ve yemek rüya sahibinin maddi sorunu olmayan bir hayat yaşayacağına işarettir. Genel anlamı ile rüyada insan kellesi görmek ve yemek yapılan bir haksızlığa veya başarılı bir iş hayatına tabir etmektedir.

Rüyada İnsan Kellesi Görmek ve Korkmak

Rüyada İnsan Kellesi Görmek ve Korkmak

Rüyayı gören kimse için rüyada insan kellesi görmek ve korkmak kişinin uzak akrabalarından kişiye gelecek bir kötülük anlamına gelir. Rüyada insan kellesi görmek ve korkmak rüya sahibinin bu kişilerle hararetli bir tartışma yaşayacağına delalet eder.Rüyada insan kellesi görmek ve korkmak içten pazarlıklı bu kişilerin rüya sahibinin hakkı olan bir malda gözü olduğu anlamına gelir. Ayrıca rüyada insan kellesi görmek ve korkmak kişinin hakkı olanı alacağına yorulur. Farklı bir tabire göre rüyada insan kellesi görmek ve korkmak kişinin evlilik hayatında aldatılacağına işarettir. Rüyada insan kellesi görmek ve korkmak rüya sahibinin iki evlilik yapacağına ve son evliliğinde çok mutlu olacağına işarettir. Genel anlamda rüyada insan kellesi görmek ve korkmak kötü göze ve güvenilmez kimselere delalettir.

Rüyada Çürümüş İnsan Kellesi Görmek 

Rüyada Çürümüş İnsan Kellesi Görmek

Rüyayı gören kimse için rüyada çürümüş insan kellesi görmek alınacak kötü bir habere işaret eder. Rüyada çürümüş insan kellesi görmek rüya sahibinin bekar olması durumunda kötü bir beraberlik ve ayrılık yaşayacağına yorulur. Rüyada çürümüş insan kellesi görmek rüya sahibi kadın ise hayatındaki kişi ile birlikte başarısız bir iş kuracağı anlamına gelir. Rüyada çürümüş insan kellesi görmek rüya sahibinin bağırsakları ile ilgili bir sıkıntı yaşayacağına işaret edebilir.Farklı bir tabire göre rüyada çürümüş insan kellesi görmek rüya sahibinin kötü alışkanlıkları nedeniyle arkadaşlarıyla yapacağı bir konuşmaya delalet eder.Rüyada çürümüş insan kellesi görmek rüya sahibinin arkadaşları sayesinde kötü alışkanlıklarını bırakacağına yorulur.Genel anlamda rüyada çürümüş insan kellesi görmek alınacak kötü haberlere ve başarısız birlikteliklere işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...