Rüyada Devlet Görmek

Rüyada Devlet

Rüyada Devlet Görmek  uzun süre uğraştıktan sonra zor olan bir işi başarmaya, engelleri aşmaya, büyük ve önemli adımlar atmaya, herkes tarafından beğeni ve takdir toplamaya delalet eder. Yüceliği, yüksek makamı ve refahı temsil eder. Rüyasında devlet ile ilgili şeyler gören kimse ya sıkıntıdan kurtulur huzura erer ya da yüksek makam ya da mevkideki biri ile muhatap olur.

Rüyada Devlet Başkanının Ölmesi

Hayra alamettir. Kişinin ettiği yemini yerine getireceğine, aşk hayatında mutluluğa, alın teri ile kazanılmış temiz paraya, güvenli bir şekilde yaşamaya, şansının yükselmesine, berekete işaret eder.

Devlet Adamı

Rüyada Devlet Başkanını Öpmek

Kişinin zengin bir hayat yaşayacağına, refaha kavuşacağına, makamının yükseleceğine işaret eder. Ayrıca kişinin ona maddi külfet getiren birisi ile bağını koparacağına, ondan kurtulacağına da delalet eder.

Rüyada Devlet Nişanı Görmek

Kişiye uğur, iyilik uğrayacak demektir. Karşılaşılacak güzelliklere, kendisine yapılacak iyiliklere işarettir. Rüya sahibi yeni işlere başlayacak ve bu işte başarılı olacaktır. Yeni bir çevreye girecek insanlar ile tanışacak ve çevrede büyük saygınlık kazanacaktır.

Devlet Nişanı

Rüyada Devlet Büyüğünü Namaz Kılarken Görmek

Gören kişinin uzun zamandır gerçekleşmeyen isteklerinin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Bu durum rüya sahibini çok sevindirecektir. Rüyasında devlet büyüğünü namaz kılarken gören kişinin işleri yolunda gider.

Rüyada Devlet Başkanıyla Namaz Kılmak

Bu çok hayırlı bir rüyadır, kişi hem maddi hem de manevi huzur bulacaktır. Sıkıntıları sona erecektir. Çok büyük sorunlar olmadan, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Devlet Töreni Görmek

Birinden kötülük görüleceğine dalalet eder. Hatta bir kadının kötülüğünün dokunacağına işaret eder. Rüya sahibi kimse, bir kadın yüzünden sıkıntıya, zahmete düşecektir, zor durumda kalacaktır.

Devlet Töreni

Rüyada Devlet Büyüğünden Hediye Almak

Rüyayı gören kişinin çalışma ya da aile hayatında bir karar alacağının göstergesidir. Kişinin vereceği karar doğru bir karar olacaktır. Çok da önemli olmayan bu konu, fazla büyümeden karara bağlanarak çözüme kavuşturulacaktır. Kişi sorumluluklarını yerine getirecek, sorunsuz bir şekilde hayata devam edecektir. Kişinin çevresinde de hep sözünde duran, sorumluluklarını yerine getiren insanlar olacaktır, kişi sorumsuz insanlarla muhatap olup sorun yaşamayacaktır.

Rüyada Devlet İşine Girdiğini Görmek

Rüya sahibinin uzun süre çabalayıp uğraşması, emek vermesi sonucunda emeklerinin karşılığını almasının habercisidir. Kişinin dünyevi hayatının iyi geçeceğine işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...