Rüyada Çiğ Pirinç Görmek

Rüyada Çiğ Pirinç Görmek

Rüyada Çiğ Pirinç Görmek, Rüyayı gören kişi için bereket anlamına gelir. Rüyada çiğ pirinç görmek hayatın tüm imkanlarını bireyin önüne sereceğini ve bireyin artık refah huzura kavuşacağını belirtir. Rüyada görmek çiğ pirinç görmek aynı zamanda bugüne kadar haksızlığa uğramış olduğu tüm konularda haklılığın ortaya çıkağını belirtir..

Bu rüyayı gören kişi tüm yatırımlarında başarılı olur. Rüyada çiğ pirinç görmek aynı zamanda hiç beklemediği bir anda gelecek bir iş fırsatı anlamı taşır. Başında riskli gibi gözüken iş fırsatı zamanla bireyin varlıklı biri haline gelmesini sağlar. Rüyada çiğ pirinç görmek bireyin yurt dışı planlarının gerçekleşeceğini, okyanus ötesi bir ülkede yaşayacağını belirtir. Farklı tabire göre rüyada çiğ pirinç görmek bekar bireyler için evlilik evli çiftler için ise erkek çocuk Dünya’ya getireceğini delalet eder.

Rüyada Çiğ Pirinç Yediğini Görmek

Rüyada Çiğ Pirinç Yediğini Görmek

Rüyayı gören kişi için yeni bir aşkın başlangıcı olduğu anlamına gelir. Rüyada çiğ pirinç yediğini görmek bireyin kalbinde yeni bir aşkın filizleneceğini ve bu aşkın çok büyüyeceğini belirtir gösterir. Bu sebepten dolayı rüyada çiğ pirinç yediğini görmek kişiler için hayatın en hızlı kalp çarpıntılarının olduğu günlerinin başlangıcına hazırlıklı olması gerektiği belirtilir. Rüyada çiğ pirinç yediğini  görmek bekar bireyler için yıllarca sürecek çabalamanın sonucunda bu aşkın karşılığını görecekleri delalet eder. Evli bireyler için 3. kişiye duyulan bu platonik duyguların ilk bakışta zihinsel sonuçları bireyde kötü etkileri olsa bile bu duygularının sıcaklığını evliliğine yansıtan bireyler evlilik yaşantısında ki eski heyecanını ve ilk zamanlarda ki mutluluğunu kavuşacaklardır.  Rüyada çiğ pirinç yediğini görmek, iş hayatında  kendi işinin sahibi olmak demektir. Bu rüyayı gören bireyler kendilerini ifade eden iş yerleri kuracağını delalet eder.

Rüyada Çiğ Pirinç Ayıkladığını Görmek

Rüyada Çiğ Pirinç Ayıkladığını Görmek

Rüyayı gören kişi için uzun yıllar sürecek sorun anlamına gelir. Rüyada çiğ pirinç ayıkladığını görmek bireyin ya olmuş yada olacak bir sorunun çözümünün yıllarca süreceği ve bireyi bu zamanda çok yıpratacağı anlamına gelir. Rüyada çiğ pirinç ayıkladığın görmek kişinin aşk hayatında  bir anda beklenmedik bir tartışmanın çıkacağını ve başta önemsiz gözüken bu tartışmanın yıllarca süreceğini belirtir. Bekar bireyler için platonik aşk yaşayacaklarını ve sevgilerine karşılık bulamasalar bile bu aşktan uzun yıllar vazgeçmeyecekleri anlamını taşır. Rüyada çiğ pirinç ayıkladığın görmek iş hayatında verimsiz bir döneme girildiğini ve işlerin tekrardan eski hale gelebilmesi için çok uzun zaman hiç durmadan çalışılması gerektiğini belirtir.

Rüyada Çiğ Pirinç Satın Aldığını Görmek

Rüyada Çiğ Pirinç Satın Aldığını Görmek

Rüyayı gören kişi için kolay kazanç anlamına gelir. Rüyada çiğ pirinç satın aldığını görmek bireyin aniden çıkacak miras durumu yada şans oyunundan gelecek para anlamını taşır. Rüyada çiğ pirinç satın aldığını görmek ayrıca bireyin hayalini kurduğu ilişkinin ona doğru hızlı bir şekilde geldiğini delalet eder. Rüyada çiğ pirinç satın aldığını görmek bireyin iş hayatında kolay  kazançla hayatını idame ettireceğini ve bu kazancın insanların dikkatini çekeceğini bu yüzden çevresindeki insanlardan uzaklaşacağı anlamını taşır. Rüyada çiğ pirinç satın aldığını görmek bireyin kazanç sağlayacağı her konu için dikkatli gözünün açık olmasını ve şansına güvenmesi gerektiğini belirtir.

Rüya hakkındaki yorumum...