Rüyada Hasta Görmek

Rüyada Hasta

Rüyada Hasta Görmek görülenin tersine uzun ve sağlıklı hayata delalet eder. Rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına, çok büyük sağlık sorunları yaşamayacağına işarettir. Eğer hasta olan kişi; rüya sahibi ise rüyayı gören kişinin, eğer tanıdığı bir insan ise tanınan insanın uzun ömürlü olacağına işarettir. Hiç tanınmayan bir insan ise görülen insan ile rüya sahibinin yollarının hayatının bir anında kesişeceğine delalet eder.

Rüyada Hasta Olup Öleceğini Görmek

Uzun ömürlü olunacağına ancak mutluluğu yakalayamayacağına delalet eder. Uzun ve mutsuzluk dolu bir hayatın rüya sahibini beklediğinin işaretçisi olabilir. Ancak bu tamamen mutsuz olacak olan hayat anlamında değildir. Arada gelecek olan mutluluk veren insanlar bırakılmamalı ve ona sıkıcı sarınılmalıdır şeklinde yorumlanabilir.

Hasta Olup Öleceğini görmek

Rüyada Hastalıktan Saç Dökülmesi

Yaşanacak olan stresin ve sıkıntıların dayanılmayacak noktalara geleceğine delalet eder. Bu sıkıntı ve stresler yüzünden rüya sahibinin sağlığı bozulabilir. Ancak her olumsuzluğun geçici olduğu ve eski huzurlu günlerin tekrar geleceği unutulmamalıdır.

Rüyada Hasta Çocuğa Bakmak

Yakın çevreden gelecek olan mutluluk haberlerine işaret eder. Sevilen insanlardan birinin dünya evine gireceği veya çocuk sahibi olacağı şeklinde vuku bulabilir bu mutluluk haberleri. Bunların yanı sıra rüyayı gören kişinin iyi bir kalbi olduğunun da işaretçisidir.

Rüyada Hasta Yattığını Görmek

Fiziksel açıdan yorgunluğa delalet eder. İlerleyen günlerde rüyayı gören kişiyi yoracak olaylar gerçekleşecek şeklinde düşünülebilir. Ancak bu yorgunluğun sonucunda verilen emeklerin mutluluk getireceğine rivayet eder.

Hasta Yatmak

Rüyada Hasta Yılan Görmek

Düş sahibinin düşmanlarını alt edeceğine ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Düşü gören kişiye kötü duygular besleyen ve arkasından konuşan insanların tek tek kaybedeceğine işarettir. Olumsuz düşünen insanların düş sahibinin hayatından çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Psikolojik Hastalıklar Görmek

Rüyayı gören kişinin kendi iç dünyasında çalkantılar içerisinde olduğuna, mutlu bir yaşam sürmediğine ve bu çalkantılar yüzünden yorgun düştüğüne işaret eder. Etrafındaki insanların rüya sahibine iyi gelmediğine ve mevcut durumu daha da zorlaştırdığına delalet eder.

Rüyada Hasta Ziyareti

Yakın akrabalar ile yakın zaman içerisinde bir araya gelineceğine işaret edebilir. Aile toplantısı hasret giderme sebebi ile olabileceği gibi kötü bir hastalık veya kaybedilen sevilen sebebi ile de olabilir. Bunların yanı sıra uzak akrabalardan gelecek olan hastalık haberlerinin de işaretçisi olabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...