Rüyada Ev Görmek

Rüyada Ev

Rüyada ev görmek kişiliğiniz ile ilgili ipuçları verir. Rüyasında temiz ve boyanmış bir halde olduğunu gören kimsenin, tüm dertleri bitecek, berekete ve bolluğa kavuşur. Rüyada kişinin erkek olması halinde bu kişinin eşine işaret eder. Aynı şekilde erkek kendini bilmediği bir halde bekarsa evlenir, gördüğü tertipli düzenli ise eşi de öyle olur, dağınık ve düzensiz ise evleneceği kişi de öyle olur. Kısacası gördüğü özelliklerine göre biri ile evlenir. Çok şatafatlı zengin olan bekar erkek zengin bir bayanla evlenir.

Rüyada İki Katlı Ev Görmek

Rüyada iki katlı olan kişinin ucu belirsiz boş hayaller peşinde birisi olduğuna delalet eder. Eğer görülen tek katlı müstakil ise kişinin yönetilmeyi sevmeyen, baskılara gelmeyen biri olduğuna işaret eder.

ahşap ev

Rüyada Ahşap Ev Görmek

Rüyada ahşap şekilde rüya gören kimsenin gerçek hayatta varlıklı ve bağımsızlığına özen gösteren biri olduğuna yorumlanır.

Oyuncak Ev Görmek

Rüyada oyuncak olan rüya görmek kimsenin isteklerinin ulaşılmaz olduğunu düşündüğüne ve umutsuz içinde olan birisi olduğuna delalet eder.

Rüyada Viran Ev Görmek

ev

Rüyada metruk bakımsız bir ev görmek rüya sahibinin yaşadığı korkulardan tedirgin bir halde olduğuna işarettir. Kapısız şekilde görmek rüyayı görenin gündelik hayatta tedbirsiz bir insan olduğuna delalet eder.

Ayrıca rutubetli olması hane halkından birinin gurbete gitmesine veya aile hayatının dağılmasına delalet eder.

Rüyada Pembe Renkli Ev Görmek

Rüyada pembe renkli bir şekilde görmek kişinin hayatında uğurlu bir döneme gireceğine veya yakın zamanda evleneceğine delalet eder.

Rüyada Eşyasız Boş Ev Görmek

ev

Rüyada boş şekilde görmek herkese güvenmeyen boşluk içinde olan birisine işaret etmektedir. Ayrıca duvarları yoksa kişinin iş yaşamında veya normal yaşamında bazı sırları ve şüpheleri olduğuna işaret eder.

Rüyada Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada evinin kaydığını ve hareket ettiğini gören kimsenin hayatında bazı şeyleri değiştirmesi gerektiğine delalet eder. Kişiliği ile ilgili sorunlarından kurtulmak için kişiliğini de gözden geçirip hayatını düzene sokacak değişiklikler yapmalıdır.

Rüyada Ev Almak

Rüyada ev aldığınızı görmeniz iş hayatınızda veya özel yaşamınızda değişiklikler yapmayı düşündüğünüzü gösterir. Rüyada bir şeyler satın almak genelde kararsız düşüncelere yorumlanır. Ev almanız sizinde kararsızlık içinde olduğunuzu gösterir.

Rüya hakkındaki yorumum...