Rüyada Makas Görmek

Rüyada Makas

Rüyada Makas Görmek rüyanın akışına göre yorumlanabilir. Fakat genel olarak diyecek olursak rüya sahibi bekar ise evleneceğine evli ise yeni bir çocuk sahibi olacağına çocuğu var ise aile içinde ki hastalıkların biteceğine işarettir. Makas güçlenmek demektir. Evli kadın görüyorsa ve çocuk bekliyorsa kız çocuğu olacak demektir. Eğer hamile kadının çocuklarının cinsiyeti belli değilse ikiz çocukları olacağı anlamına gelir. Bazı yorumlara göre makas görmek evliliklerde, sevgililerde kıskançlık krizlerine yol açacak demektir.

Rüyada Makas Bulmak

Parlak ve çelik ise başarıya işarettir. İş hayatınızda ki güçlüklere öyle bir değerlendirme yaparak başarılı olacaksınız ki çevrenizdekiler şaşıracak ve bu sizin yükselişine sebep olacaktır. Gücü ve yükselişe delalet eder.

Makas Bulmak

Rüyada Makasla Saç Kesmek

Çocuk sahibi olan kişilerin kardeş sayısının artacağına işarettir. Hamile kadınların ikiz bebek beklediğine delalet eder. Makas ile saçı kesilen kişi kadın ise kız çocuğu olacak, erkek ise erkek çocuğu olacaktır. Doğan çocukların hayırlı evlatlar olacağına alamet eder.

Rüyada Makasla Halı Kesmek

İş hayatınızdaki yükselişlere işarettir. Eğitim hayatı olan gençler için notlarının yükseleceğine onları başarılı bir gelecek beklediğine işarettir. İş hayatlarında da kendi mesleklerini yapacaklarına alamet edilir.

Makasla Halı Kesmek

Rüyada Makasla Elbise Kesmek

Kendi hatalarınızla kendinize zarar veriyorsunuz anlamına gelir. Fakat kestiğiniz elbise sizin mi yoksa başkasının elbisesi mi olduğu da önemli bir şarttır. Eper başkasının elbisesini kesiyor iseniz arkadaşınızın arkasından konuşacağınıza ve bu durumu arkadaşınız duyduğunda onu çok üzeceğine, aranızın bozulacağına delalettir.

Rüyada Makasla Kağıt Kesmek

İşsizseniz yeni, güzel ve bol kazanclı bir iş teklifi alacağınıza delalet eder. Eğer bir işte çalışıyor iseniz yapılan toplantılarda ki projelerinizle dikkatleri üzerinize toplayıp, iş hayatınızda yükselişe geçeceğinize işarettir.

Rüyada Makasla Traş Olmak

İşçiliğiniz karşısında ödül alacaksınız demektir. Emeklerinizin karşılığını bulacağını, boşa gitmeyeceğini yükselişlere geçeceğinizi alamet eder. İşsizler için yeni işi, yeni hayatı ve güzel geleceği alamet eder. Ayrıca başka bir yorum yapacak olursak, traşı eden kişi traş ettiği kişinin arkasından konuştuğunu duyacak ve o kişiyle olan hayalleri yıkalacaktır.

Rüyada Altın Makas Görmek

Hayırlı haberlere işarettir. Eğer kişi hamile veya çocuk sahibi olacaksa bır kızı olacak ve kızı çok zeki olacak demektir. Ayrıca kişinin iş hayatında uygulayacağı fikirleri ile yükselişe geçeceğine delalet eder. Devlet işlerinden bekleyeceği haber var ise olumlu sonuçlanacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...