Rüyada Altın Görmek

rüyada altın

Rüyada Altın Görmek sağlığa, kişinin istediği şeylerin gerçekleşeceğine, kişinin yakınlarından bir yardım göreceğine paraları bol bol kazanacağına delalet eder. Kişi rüyasından sağ elinde olduğunu görürse bu kendisi üzerinde olan devlet baskısının biteceği anlamına gelir. Hamile kadının rüyasında görmesi ise bebeğinin kız olacağı anlamına gelir. Bu doğacak olan kız çocuğu vatana millete ailesine ve yakın dostlarına çok faydalı olacak ve ilerideki yaşamını doğruluk iyilikle devam ettirecektir. Bu kız çocuğunda dünyaya gelecek olan diğer evlatlar ise aynı şekilde neslini sürdürüp gidecektir.

altın

Rüyada Külçe Altın Görmek

Görülen rüya bu şekilde rast gelmesi gören kimsenin elinden malı gider. Şayet külçe gibi büyük parçasının kendisine verildiğini gören kimseye devlet mertebelerinden mevki verileceğine yorumlanır. Kendisinin külçeye çevirdiğini gören kimsenin başına kötü işler geleceğine, hayatının altüst olacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Size Altın Vermesi

Miktarı yüksekse veya boyutları büyükse yeni işe başlayacağı manasına gelmektedir. Öldüğünü bildiğiniz kişinin size verdiğini görürseniz dertlerinizden sıkıntılarınızdan kurtulacağınız şeklinde yorumlanır. Şayet verileni almıyor olarak görürseniz bir iş veya bir kimse yüzünden bazı işleriniz ters gidecek canınız sıkılacak demektir.

Rüyada Altın Bulduğunu Görmek

Rüyasında bulduğunu gören kimsenin eğer 1 tane veya çok az miktarda ise gerçek hayatta da bulabileceğine veya birisine şahitlik edeceğine işaret eder. Yakın zamanda trafik kazası olması muhtemeldir. Kazaya karışan araba yakın akrabanızdan olması kuvvetle muhtemeldir.

Rüyada Altın Dağıtmak

Rüyanızda çok fazla sahibi olduğunuzu ve bunları çevrenizdeki insanlara dağıttığınızı görmeniz en kısa zamanda borçlarınızı ödeyeceğinize yorumlanır. Birisine şekli bozulmuş vermeniz o kişi ile aranızda bazı ufak sorunlar yaşayacağınıza işaret eder. Aynı yorum size bozuk verilmesi durumunda da aynı şekilde yorumlanır.

Rüyada Altın Basmak

Rüyanızda para veya benzer şekillerde bastığınızı görmeniz dini vecibelerinizi yerine getirmeye başlayacağınıza delalettir. Bu sade dinin hayatınızın büyük bölümünde etkili olmaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada Altın Saklamak

Rüyanızda elinizde çok miktarda sakladığınızı görmeniz size bir takım şaşırtıcı sırlar verileceği şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda beklediğiniz güzel haberler gelecektir.

Rüyada Altın Toplamak

Yere gömülü görüp bunları toplamanız yeni bir işe gireceğinize, maddiyatınızın biraz da olsa düzeleceğine delalet eder.

kulce-altin-1

Rüyada Sahte Altın Görmek

Rüyanızda gerçek olduğunu sandığınız sonradan sahte olduğunu görmeniz giriştiğiniz bir işin tam olmak üzereyken bozulacağına ve yarım kalacağına delalet eder.

Rüyada Altın Para Görmek

Tabir edildiği gibi görmüş olduğunuz rüya dedikodu ile karşılaşacağınız manasındadır. Eğer paraları gümüş paralar ile karışık bir halde görürseniz bazı ihtiyaçlarınızı gidereceğinize veya hastalıklarınızın şifa bulacağına delalet eder.

Rüya hakkındaki yorumum...