Rüyada Halı Görmek

Rüyada Halı

Rüyada Halı Görmek iyiye işarettir. Rüyasında halı gören kimse para sıkıntısı çekmez sıkıntılı durumlara düşmez. Halı bolluk berekete işarettir. Halıdaki desenler ne kadar çok ve renkliyse o kadar güzel bir yaşam sürer. Bununla birlikte çevresindeki kişilere de maddi ve manevi faydası çok olur. Halının bir diğer anlamı da güzellik ve naifliktir. Halının üzerinde kendini yürüdüğünü gören kimse o kadar şanslıdır ki ömrü boyunca mutlu mesut yaşar.

Rüyada Katlanmış Halı Görmek

katlanmış halı

İyiye işaret değildir. Halının katlandığını ve taşındığını gören kişi hayatın yükünü omuzlarında taşırcasına yorgun bir ruh halinde yaşayacağı rivayet edilir. İleriki yaşamı maddi sıkıntılar ve bunalımlarla geçirmesi muhtemeldir.

Rüyada Eski Halı Görmek

Hayra alamet değildir. Uzun zaman geçmeden yokluğa ve sıkıntılara düşmesine delalet edilir. Rüya sahibinin fakirleşmesi ve zorluk çekmesi anlamını taşır.

Rüyada Çicek Desenli Halı Görmek

Rüya sahibin dünya yaşamının iyi geçeceğine bolluk ve sefa süreceğine kendiyle beraber nesiller boyu soyundan gelenlerin ferah içinde yaşayacağına işarettir. Dünya yaşamından ziyade ahret yaşamına önem göstermesi ve vazifelerini yapması rivayet edilir.

Rüyada Küçük Halı Görmek

Rüyada kısa ve ensiz halı görmek iyi değildir. Rüya sahibinin ömrünün uzun olmayacağı ve kısa ömründe sıkıntılı hayat sürerek ebediyete göçeceği rivayet edilir.

Rüyada Yeşil Halı Görmek

yeşil halı

Yeşil renk huzuru temsil etmekle birlikte rüyada yeşil halı görmek çok güzeldir. Malı çok olan kimselerin malına mal katacağı yokluk çeken kimselerin yokluktan kurtulacağı ancak bu durumu sonsuz görmeyip yardıma ihtiyaç duyanların yardımına koşulması gerektiği rivayet olunur.

Rüyada Halı Yıkadığını Görmek

Ferahlamak, temizlenmek anlamına gelir. Bir diğer manada zenginliği ve saflığı temsil eder. Rüya sahibinin bahtının güzel olacağına, soyundan gelenlerin yokluk çekmeyeceğine, yaşadığı hayatın herkes tarafından imrenilerek takip edileceğine, güzel bir amelle öbür dünyaya göçeceğine yorulur.

Rüyada Halı Satın Aldığını Görmek

Kısa süre sıkıntılı günler çekip uzun vadede rahat bir yaşam süreceğine yorulur. Olumsuz düşüncelerin kaybolup yerine hayat dolu bir ömür geçirme isteği olan kişiliği dönüşeceğine işarettir. Bu görülen rüya dünyalıktır. Yani dünya yaşamında rahata ereceğine rivayet edilir.

Rüyada Halı Serdiğini Görmek

Rüya sahibinin evine halı yazdığını görmesi ömrünün uzun olmasına işarettir. Halı sermek bazı durumlarda bolluk bereket ve hayırlı evlat olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Halı Silkelemek

Rüya sahibinin kendi eliyle yaşamış olduğu sıkıntı ve bunalımlardan kurtulmasıdır. Genellikle halı silkmek sıkıntıların bitmesi yokluktan kurtularak bolluğa kavuşmak ihtiyaç sahibi olmaktan çıkıp ihtiyaç sahiplerine yardımcı olan bir birey haline dönüşmeyi temsil eder.

Rüya hakkındaki yorumum...