Rüyada Kağıt Görmek

rüyada kağıt

Rüyada kağıt görmek büyük başarılara imza atmak, güzel okullardan mezun olmak, eğitim ve iş anlamında gerçekleştirmeyi umut ettiği hayalleri başarmak anlamına gelir. İşe de eğitime de yorulabilir. Kişinin bitiremediği işini tamamlaması, bitiremediği okulunu artık bitireceği anlamlarına da gelir.

Rüyada Kağıt Kalem Görmek

Kariyer değişiklikleri kapıda anlamına gelir. Şayet kişinin kendi işi ise bu işinde yeni atılımlar yapmak adına artıları eksileri hesabını kitabını yapması demektir. Kişinin işinin gelir gider dengesini masaya yatırması gerektiğini ifade eder.

Rüyada Beyaz Kağıt Görmek

Güzel sağlıklı ve hayırlı çocuk sahibi olmaya yorulabilecek bu rüyayı iş anlaşması, kariyerde yükselme, yeni bir konumda ya da iş yerinde yüksek maaşlı işe başlama olarak da tabir edenler vardır. Hayat standartlarının yükselmesi kısa zamanda olacak lakin  bu süreçte iyilik ve yardımseverliği elden bırakmamanız gerekmektedir.

kağıt

Rüyada Kağıda Yazı Yazdığını Görmek

Keder ve tasa dolu günlerin başlangıcını ifade eder. Hayal kırıklığı, rüya sahibinin güvendiği dağlara kar yağması, dostları tarafından sırtından bıçaklanması, korktuğunun başına gelmesi olarak da yorumlanır. Bazı rüya tabircilerine göre ise olumlu bir anlam ifade eden bu rüya, çocuk sahibi olmak, yeni bir iş için imza atmak olarak tabit edilmektedir.

Rüyada Kağıt Basan Matbaa Görmek

Kimi tabircilere göre rüyada kağıt basan matbaa görmek devlet dairesinde işi olmak, devlet ile hayırlı bir işi olmak demektir. Bu; mirasa konmak, icradan kurtulmak, devlete olan borcundan kurtulmak ya da milli piyango gibi bir devlet kurumundan para kazanmak anlamlarına da gelebilir. Oldukça olumlu, uğurlu bir rüya olduğu şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Rüyanın tabiri kişinin rüyasının olumlu ya da olumsuz bir havada geçip geçmediği ile yakından ilişkilidir. Olumlu bir havada geçmiş bir rüya ise yaşanabilecek bazı maddi güçlüklere rağmen düzlüğe çıkmaya, maddi durumu düzeltmeye yorulur. Ancak eğer rüyanın genel havası olumsuz ise rüyada kağıt para görmekborç içine girmeye, herkese borçlanmaya ve bu durumun biraz uzun sürmesine, ancak uzun süre geçtikten sonra ferahlamaya yorulmaktadır.

kağıt para

Rüyada Kağıt İmzaladığını Görmek

Kişinin başına gelecek büyük ve sürpriz bir olaya delalettir. Bu rüyayı gören kişinin nasibinin, kısmetinin açılacağı, görkemli çalışmalara imza atarak büyük beğeni toplayacağını ifade eder. Bunun yanında kötü giden şansın, kötü giden kaderin elinden kurtulma şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kağıt Bardak Görmek

Tasa, dert, çile doldurmak anlamına gelir. Çile hane içinde de olabilir iş çevresinde veya okul notları anlamında olabilir. Evli kişiler için eşinin kendisine bir konuda yalan söylemesi sonucunda çekilen çile olarak tabir eden yorumcular da bulunmaktadır.

Rüya hakkındaki yorumum...