Rüyada Evlenmek

Rüyada Evlenmek

Rüyada Evlenmek pek çok farklı yorumun bulunduğu bu rüyada genel tabir ilahi bir güç tarafından size yapılacak olan yardımın, kolaylaştırıcılığın işaretidir. Bunun dışında borç altına girmeniz, üzüntülü olaylarla karşılaşmanız, terfi için eğilmeye el ayak öpmeye delalet ettiğini söyleyen yorumcularda vardır.  Rüya sahibi rüyasında daha önceden tanıdığı bir kişiyle evleniyor ise o kişi tarafından kendisine yardımda bulunulacağından, daha önceden hiç görmediği birisi ile evleniyorsa kişinin bir yerden başka bir yere taşınacağı rivayet edilir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Evliliğe işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ise kısa zamanda bir evlilik yaşanacağına, bazı rüya yorumculara göre kısa zaman içerisinde duyulacak hayırlı güzel haberlere işarettir. Rüya sahibin güzel haber ile hayatını düzene koyacağına rivayet edilir.

evlenmek

Rüyada Yeniden Evlenmek

Rüya sahibinin içerisinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasına refaha ve huzura kavuşması şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi eğer çalışan bir kimseyse çalıştığı yerle ilgili önüne yeni fırsatların çıkacağına hayatının bir anda huzur, bolluk ve bereket ile dolup taşacağına işaret edilir. Rüyayı gören kişi eşiyle evleniyorsa ve gerçek hayatta eşiyle ilgili yaşadığı sorunlar varsa bu sorunları geride bırakacaklarına yorumlanır. Evlerinin içerisinde huzur, sevgi ve mutluluğun olacağına yaşanılan problemleri çözeceklerine işarettir. Birbirlerine karşı olan sevgilerinin daha da pekişip artacağı şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Damat Görmek

Mutluluğun ve başarının habercisidir. Rüya sahibinin karakterli, güçlü, yiğit duruşunun etrafındaki kimselerce saygı duyulduğunun bu saygınlığın ona getirdiği başarı ve saygınlıkla güzel yerlere geleceğinin işaretidir. Rüya sahibinin ömrü boyunca hayırla işler yapacağına giriştiği işlerden alnının akıyla çıkacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Düğün Görmek

evlenmek

Rüya sahibinin güzel günler göreceğine rivayet edilir. Çekilen sıkıntıların, üzüntülerinin, umutsuzlukların kısa sürede son bulunulacağına işaret ettiği söylenir. Düğün görmek mutluluk alametidir. Rüya sahibin neşeli güzel günlere kavuşacağına, hayatını güzelleştirecek kişilerle ve olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Müziksiz ve eğlencesiz yapılan düğün hayra, berekete, ilmi ve dini huzura kavuşmayı işaret eder.

Rüyada Kaçarak Evlenmek

Rüyada evlenmek rüya sahibinin yakın çevresi, arkadaşları ve ailesi ile yaşadığı problemleri çözeceğine rivayet edilir. Yüklü bir paranın sahibi olunacağına, kişinin yapmış olduğu yanlışları fark etmesine, rüya sahibinin eskisinden daha anlayışlı daha terbiyeli olmasına, Allah inancına sığınmaya, hayırlı haberlere, haram maldan kaçınmaya. Güzel hayata işaret eder. Rüya sahibinin sakin ve dingin bir hayat süreceği, etrafındaki kimselerin güzel dualarını alacağına, istediği, arzu ettiği mallara kavuşacağına, hayatın güzelliklerini yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...