Rüyada Fasulye Yemeği Görmek

Rüyada Fasulye Yemeği Görmek

Rüyada Fasulye Yemeği Görmek genellikle gelecek olan güzel günlerin habercisi niteliğinde olup, olumlu yorumlanır. Rüyada fasulye yemeği görmek, yakın bir dosttan gelecek olan yardıma işarettir. Dost ile girişilecek olan işlerden hayırlı bir şekilde çıkılacağına, başarıların bu dost ile birlikte geleceğine rivayet eder.

Birlikte başlanacak olan bir iş, yeni bir proje şeklinde bu durum kendisini gösterebilir. Rüyada fasulye yemeği görmek aynı zamanda aile içerisinde mutluluk anlamına da gelir. Düşü gören kişi evli ise eşi ile evli değil ise anne ve babası ile yakın zamanda çıkabileceği güzel bir yolculuğa işaret eder. Fasulye yemeği görmek bu seyahatin aile bireyleri arasındaki samimiyeti artıracağına ve daha güzel ilişkiler kurulacağına delalet eder.

Rüyada Fasulye Yemeği Yapmak

Düş sahibinin her konuda yetenekli birisi olduğuna ve yeteneklerini hayatını geçindirmek için kullandığına işaret eder. Düş sahibinin yetenek gerektiren işlerde çalıştığı söylenebilir. Yetenekli olmasından dolayı iş ve aile hayatında sevilen bir insan olduğu söylenebilir. Bunun yanı sıra rüyada fasulye yemeği yapmak yakın zamanda beklenmedik bir misafirin geleceği şeklinde de yorumlanabilir. Düş sahibinin uzun zamandır görüşmediği insanın çat kapı gelip sürpriz yapacağına delalet edebilir. Eğer araya olumsuzluklar girmemiş ise bu misafirin mutluluk getireceği, ancak daha önce yaşanan tatsızlıklar sebebi ile görüşülmüyor ise bu misafirin olumsuzluk getireceği söylenebilir.

Rüyada Fasulye Yemeği Yemek

Rüyada Fasulye Yemeği Yemek

Düşü gören kişinin gözünün dışarıda olduğu, başkalarının rızkına göz diktiği ve sevdiklerine iki yüzlü davrandığı anlamlarına gelmektedir. Eğer düş sahibi evli ise eşine ihanet ettiği veya edeceği söylenebilir. Evli değil ise arkadaşlarına veya sevgilisine kazık atacağına rivayet eder. Rüyada fasulye yemeği yemek rüyacının elindekiler ile mutlu olmadığına ve sürekli başkalarını kıskanıp, başka insanların rızkına göz diktiği anlamlarına gelir.

Rüya hakkındaki yorumum...