Rüyada Fatura Görmek

Rüyada Fatura

Rüyada Fatura Görmek lkişi ay sonunu düşünmeden hareket ediyor, para sorunlarından şikayet etmeden yaşadığına bunun sonunda da güzel, sorunsuz yaşam süreceğine işarettir. Kişinin herkesi kıskandıracak, özendirecek bir hayat yaşacağına delalet edilir. Hayatı boyunca mutlu, huzurlu bir yaşam süreceğine işarettir. Aynı zamanda faturanın üzerinde yazan miktarlar ve tutarlar rakamlarında önemi olduğunu unutmamalıyız. O sayı kadar edilecek gelir de göz önünde olabileceğini de unutmamak gerekir.

Rüyada Fatura Yatırdığını Görmek

Borç var ise kişi borçlarından kurtulacaktır. Uzun süredir faturalarını ödeyemiyorsa ödeyecek, para alacağı bir kişi varsa ondan parayı alacağına delalet edilir. Rüya sahibi kişinin küs olduğu kişiler var ise onla barışacağı anlamına gelir. Kişi sorumluluk üstünde olacağı büyük gelirli bir işe gireceği anlamına da gelir. İş hayatında ise gelişmeler yaşayacağına alamet edilir.

Rüyada Elektrik Faturası Görmek

İş sahibi olacağına hatta iş yeriniz varsa iş elemanları alacağınıza eğer iş yeriniz yoksa iş yeri açacağınıza delalet edilir. Sizde bir iş yerine eleman alımı için bekliyorsanız bu alımda güzel haberlerin size geleceğine alamet edilir.

Elektrik Faturası

Rüyada Yanlış Fatura Kesmek

Hiç ummadığınız yerden gelecek kazanca işarettir. Gelecek olan kazancı ne yapacağınızı bilmeden, yatırım yapmadan harcayacağınıza delalet eder. Gelen parayı faydalı şekilde kullanmayacağınıza sonrasında pişmanlık duyacağınıza delalettir.

Rüyada İnternet Faturası Görmek

Küs olduğunuz arkadaşınızla karşılaşıp kucuk tartışmalar yaşayacağınız anlamına gelir. Bu bir çeşit yüzleşmeler yaşacaksınız demektir. Yüzleşmelerinizden sonra ortak bir sonuca varıp barışmaya adım atacaksınız.

Rüyada Telefon Faturası Görmek

Gelecek olan bir telefon görüşmesinden sonra elinizden gidecek olan kazançlarınızın pişmanlığına delalet eder. Kazançlarınız geldiği gibi çar çur edilerek harcanacak yapılacaktır. Oluşacak pişmanlığa alamet edilir. Şimdiden birikimi öğrenmeli ve paralarınızı faydalı şeylerde harcamanızı öneririm. İhtiyacınız kadarını harcarsanız geriye kalan birikimleri gelecekte yararlanacak ve böylece sorumluluk sahibi olmayı öğreneceksiniz.

Telefon Faturası

Rüyada Fatura Yatırmak

Arkadaşınızın size olan borcunu ya da sizin olan borcunuzun ödeneceği anlamına gelir. İş hayatınızda gelecek kazançlarınızın biriktirmeye ve sorumluluk almaya başladığınızın da göstergesidir.

Rüyada Fatura Kesmek

Bol kazanclı işlere gireceğinize alamet edilir. Gelen kazançların güzel yerler de harcanacağına işarettir. Belki bir hayır kurumuna veya ihityacı olan kişilere de verilirse bu kazancların dahada artmasına sebep olabilirsiniz. Sorumluluklarınız paranızı biriktirerek daha da artırabilir. Yatırımlarınızı güvenilir yerlere yapmaya özen göstermelisiniz. Zamanı şimdi rahatım diye yaşamamalısınız. İleriye dönük, geleceği düşünerek yaşamalısınız. Yoksa ilerde sıkıntıya düşer. Bu günlerinizi ararsınız.

Rüya hakkındaki yorumum...