Rüyada Yolculuk Görmek

Rüyada Yolculuk

Rüyada Yolculuk Görmek eşya sahibi olmaya, deniz yolculuğuna çıkmak ise istediğine ulaşmasını işaret eder. Rüya içinde bulunduğu yerden daha kötü bir yere gittiğini gören kişinin işleri yolunda ters gidecek bozulacak şeklinde yorumlanır. Rüyada yapılan yolculuk iyi ise kar sağlanacağına, yolculuk kötü ise zarara uğrayacağına işarettir. Yolculuk etmek hayatta yeni bir döneminizin başlayacağına işarettir.

Aslında kişinin kendi içsel yolculuğudur. Bilinçaltında biriktirdiği gelecek ve geçmişinin dışa yansıtmasının bir şeklidir. Geçmişte yaptığı tüm hataları, üzüntüleri, kalp kırıklıkları, pişmanlıkları, maddi manevi kayıpları ile yüzleşerek yaşama dair edindiği tecrübeleridir.

yolculuk

Rüyada Tren Yolculuğu Yapmak

Kişinin alçak gönüllü olmasına, kaderine razı olup, fazlasında gözü olmayan, yiyeceği yatacak yeri olduğu için şükür edecek kadar beklentileri az olan kimse olduğuna işaret eder. Bu kişi adımlarını temkinli atması sayesinde kolay kolay orada kalmaz, sıkıntıya düşmez, üzülmez en önemlisi de hayal kırıklığına uğramaz anlamına gelir.

Rüyada Otobüs Yolculuğu Yapmak

Kişinin başkaları ile sorumluluklarını paylaşacağına, bu nedenle de yüklerinin hafiflemesiyle birlikte özel hayatına gereken itinayı göstereceğine yorumlanır. Daha anlayışlı, hayata iyi gözle bakan kişilerle birlikte olunacağını değişik ortamlarda bulunarak kendini iyi şekilde ifade edebileceğine yorumlanır. Otobüsle yolculuk yaptığını görenler bekarsa aşk hayatlarının oldukça çalkantılı geçeceğini ifade eder.

Rüyada Arkadaşla Yolculuk Yapmak

Vefalı çocuğa, sağlığa, dosttan uzaklaşacağına, mal varlığına gelecek berekete, imrenilen bir ilişkiye hayallerin gerçekleşeceğine, gönül ilişkisinin iyi olacağına, mutlu olmaya, zenginliğe ve dostlarla mutlu olmaya işarettir. Ayrıca maddi zarara, kötü niyeti olan bir insan tarafından zarar görmeye, sıkıntılı bir olay yaşamaya, yalancı bir kişiye, sıkıntıya düşerek ulaştığı feraha, uğraşlarının sonunda beklediği şana, zorlukların sonrasında umduğu güce ve umudunu kestikten sonra kavuştuğu makama yorumlanır.yolculuk

Rüyada Eş İle Yolculuk Yapmak

Kişinin kendisine ve sevdiği kişiye daha fazla vakit ayırmanın, ona verdiği değeri daha iyi olarak ifade etmenin mücadelesi içinde olunmasına, sevdiği kişiden ayrı kalmayı istemeyip, ayrı kaldığı her an için üzüldüğüne ve onunla daha fazla görebilmek için tüm şartları zorladığına işaret eder.

Rüyada Yolculuk Sırasında Namaz Kılmak

İyi şekilde yorumlanır. Yolculuk edilen yerin Allah katında değeri olan bir olduğuna ve kişinin takdir göreceğine, işlerinin hayırlara vesile olacağına ve diledikleri şeylerin gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi rüyada namaz kıldığını görüyor ise çok mutlu olacak anlamına da gelmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...