Rüyada Dost Görmek

Rüyada Dost

Rüyada Dost Görmek sadakat anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin etrafında ona sadık birçok insanın bulunduğunun işaretçisidir. Mevcut bir ilişkisi var ise rüya sahibi bu ilişkisinde güven duygularını tazeleyecek, aile ilişkilerinde mutlu bir yaşam sürecek şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Eski Dost Görmek

Geçmişte yaşanan, üzeri örtülüp sonuca kavuşturulmamış bir olayın yeniden gün yüzüne çıkacağının ve tekrarlayacağının işaretçisidir. Daha önce bitmiş olan ilişkinin tekrar başlayabileceğinin de işaretçisidir. Bunların yanı sıra araya kırgınlık girmiş bir arkadaş ile sorunların düzelip barışılacağının da işaretçisidir. Uzaktan gelecek güzel haberlere de delalet eder.

Rüyada Köpekle Dost Olmak

Rüyayı gören insanın yalnız olduğuna, bu yalnızlığın hayatına giren insan tarafından değiştirileceğine işaret eder. Yaklaşan mutluluk haberlerinin işaretçisidir. Kalp kırıklıklarının biteceğine, sevgi dolu bir hayat yaşanacağına işaret eder.

Köpekle Dost Olmak

Rüyada Dost Meclisi Görmek

Rüyayı gören kişinin tanıdığı insanları dahil ettiği bir projeye başlayacağına ve bu projeden etrafındaki insanların ekmek yiyeceğine işaret eder. Olumlu sonuçlanacak olan bu proje sayesinde rüyayı gören kişi maddi olarak rahatlayacak ve tanıdığı insanları da rahatlatacak yorumu getirilebilir. Ailesine ve arkadaşlarına maddi destek sağlayacak olan rüya sahibinin vefalı ve hayırlı bir insan olduğu yorumu getirilebilir.

Rüyada Dostla Düşman Olmak

Rüya sahibinin rüyayı izleyen günlerde etrafındaki iyi gün ve kötü gün dostlarının farkına varacağına yaşanacak olan ufak çaplı tartışmalar sayesinde etrafında sadece ona değer veren ve faydası olan insanların kalacağına, zarar veren ve faydasız insanları tek tek hayatından uzaklaşacağına işaret eder.

Rüyada Dostunu Ağlarken Görmek

Görülen dostun sorunlarının baş edemeyeceği bir noktaya ulaştığına ve yardım çağrısında bulunduğuna işaret eder. İnsanlara karşı mutlu gibi gözükse de kendi iç dünyasında problemler yaşadığına ve bu problemler ile tek başına başa çıkamadığına işarettir.

Dostunu Ağlarken Görmek

Rüyada Dost Öldürmek

Rüya sahibinin dost olarak gördüğü insanın rüya sahibini ilerleyen günlerde sırtından bıçaklayacağına ve problemli günlerin yaklaştığına delalet eder. Bu dost olarak görülen insan rüyayı gören kişinin arkasından işler çeviriyor veya arkasından konuşuyor olabilir.

Rüyada Dostunla Sevgili Olmak

Rüyayı gören kişinin içten içe dost olarak gördüğü insana karşı duygular beslediğine, bu duyguları kendisine bile itiraf etmekte zorlandığının işaretidir. Ancak ilerleyen günlerde bu duyguların itiraf edilmesi mutlu bir birlikteliğin ortaya çıkmasına sebep olabilir şeklinde yorum getirilir.

Rüya hakkındaki yorumum...