Rüyada Arkadaş Görmek

Rüyada Arkadaş

Rüyada Arkadaş Görmek mutluluk, sevinç ve eğlence anlamlarına gelir. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda eğlenmek amacıyla gerçekleştireceği bir etkinliğin işaretçisi olabilir. Uzun zamandır gidilmek istenen ancak belli başlı sorunlar sebebiyle gidilemeyen bir konsere yakın vakitte gitmeye  izlenmek istenen bir filme veya çıkılmak istenen bir tatile sevdiği bir arkadaşı ile birlikte çıkacağı yorumu getirilebilir.

Rüyada Arkadaşı Hamile Görmek

Bu duruma iki farklı yorum getirilebilir. Görülen arkadaşın yakın zamanda hayırlı bir haber ile gelebileceği anlamı taşıdığı gibi, bu arkadaşın çok fazla problem yaşayıp bu problemleri ve sıkıntıları insanlara atlatamadığına da işaret edebilir. Arkadaşa uzatılacak olan dostane bir el ile probleminin ne olduğu öğrenilip yardımcı olunacağına da işaret eder.

Arkadaşı Hamile Görmek

 

Rüyada Arkadaşını Öpmek

Öpülen arkadaşa karşı rüya sahibinin kendisine bile itiraf edemediği duyguları olduğunu ve bu duyguların yakın zaman içerisinde gün yüzüne çıkacağına delalet eder. Uzun zamandır arkadaş olarak görülen bu insan da rüya sahibine karşı boş değildir şeklinde yorumlanır. Mutlu bir ilişkiye rivayet eder.

Rüyada Arkadaşı Mutlu Görmek

Görülen arkadaşın ilerleyen zamanlarda gelecek olan başarı haberlerinin işaretçisidir. Bu başarı haberleri kendisini iş hayatında gösterebileceği gibi, eğitim veya aşk hayatında da gösterebilir.

Arkadaşı Mutlu Görmek

Rüyada Arkadaş İle Sevişmek

Arkadaş ile öpüşmekte olduğu gibi sevişmek de rüyayı gören kişinin arkadaşına karşı içinde kendisine bile itiraf edemediği duyguların olduğuna delalet eder. Ancak bu duyguların gün yüzüne çıkma olasılığı rüya sahibinin izleyeceği yol ile belli olacaktır.  İpler tamamen rüya sahibinin elindedir şeklinde yorum getirilir.

Rüyada Arkadaşın Arabasına Binmek

Bu arkadaşın ulaşmak istediğiniz hedefe giderken size yardımcı olacağına işarettir. Bu arkadaştan gelecek olan maddi veya manevi yardımın işaretçisi olabilir. Bunların yanı sıra bu arkadaş ile ileride başarılı işler yapılacağı ve maddi kazancı yüksek projelere imza atılacağı anlamı da çıkarılabilir.

Rüyada Arkadaşın Doğum Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin içindeki problemleri samimi olduğu bu dostuna anlatmak istediği, ancak arkadaşının da kendisine ait problemleri olduğu için anlatamadığı ve içinde tutmak zorunda kaldığı anlamı çıkartılabilir. Ancak birlikte her sorunun üstesinden gelinebileceği ve el ele verilip iki insanın da sorunlarının kolaylıkla çözülebileceği unutulmamalıdır.

Rüyada Memur Arkadaş Görmek

Görülen arkadaşın disiplin sahibi bir insan olduğu ancak monoton bir hayat yaşadığına işarettir. Bu arkadaşın hayatını güzelleştirmek rüya sahibinin elinde olabilir. Bunun yanı sıra görülen arkadaşın da rüya sahibine yardımcı olabileceği anlamı da çıkartılabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...