Rüyada Baba Görmek

rüyada baba

Rüyada baba görmek kişinin içinde kalan ve gerçekleştiremediği arzusunu gerçekleştireceğine yorumlanır. Anne de olduğu gibi ölmüş babanın rüya içerisinde görülmesi ise sizden hayır duası istediği anlamına gelir. Bu sayede bazı kişi veya kişilere yardım edebilir. Babanızın isteğini vermiş, yerine getirmiş olursunuz. Hayattaki babayı ölmüş olarak görmek ise eskiden baştan geçen sıkıntılı olayın tekrar yaşanacağı anlamına gelmektedir.

Rüya içerisinde baba görmek kudretin, erkin artacağını ve arzularının yerine getirileceğinin işaretidir. Babasını gören kişi sıkıntıların üstesinden gelir ve rahatlar. Aynı zamanda rüya içinde babasını sıkıntıda görmek, kısa zamanda güzel haberin alacağının göstergesidir. Baba rızık, mutluluk, murat ve ferahlığı temsil eder. Bu sebeple güzel işlerin vesile olacağı anlamı ortaya çıkar.

baba

Rüyada Baba Olduğunu Görmek

Rüyada baba olduğunu görmek kuvvetin ve erkin göstergesidir. Bu yolla kişi sıkıntıların üstesinden çok rahat biçimde gelip ve sorunlardan yılmayacaktır. Her ne olursa olsun büyük uğraşın temsilcisi olacağının göstergesidir. Zor durumda olan kimse için baba olduğunu görmek bu zorluktan uzaklaşarak ferahlığa ve rahatlığa kavuşmaya işaret etmektedir.

Rüyada Babayı Öpmek

Rüyada babayı öperken görmek girdiğiniz işte yaşadığınız sıkıntılar sebebi ile birinden yardım alacağınız anlamına gelir. Eğer ölmüş babanız sizi öpüyorsa evlat ile baba arasında bazı konuların özleme dönüştüğü ve geçmişte kızgınlıkların ve kırgınlıkların yaşandığı anlamına gelmektedir. Ayrıca rüyada babasını öpen evlat mutlu ve huzurlu zaman geçirecektir.

baba

Rüyada Baba İle Kavga Etmek

Hayırlara işaret eder ve rüyayı gören kişinin babasından kendisine yapacağı maddi yardım sayesinde parasal gücünün, ferahının yerine geleceğine, rüya sahibinin zor durumdan kurtularak babasına çok dua edeceğine dalalet eder.

Rüyada Babanın Para Vermesi

Rüyada babasını gören ve ondan nakit alan kişi refaha ve huzura erişecektir. Eğer başında büyük olay varsa bu yolla bertaraf olması yakındır. Babanın mutlu biçimde nakit verdiğini görmek iyiye yorumlanır. Bu sebeple kişi bu para sayesinde derdine çare bulacaktır.

Rüyada Baba Oğul Kavgası Görmek

Esenlik, iyilik, hayır, güzellik bulmak demektir. Rüyayı gören kişinin başına daha önce sıkıntı olan konuyu babasının kendisine vereceği fikir ya da gösterdiği yol yardımıyla kapatacağına ve babası olmasa belki bu halden hiç kurtulamayacağına, bunun bilincinde olarak babasına daha büyük bir sevgi ile bağlanacağına ve bundan sonra artık babasına of bile demeyeceğine işaret eder. Kişi babasının değerini bir kez daha anlayacağı bir olayı yaşayacak anlamındadır.

Rüya hakkındaki yorumum...