Rüyada Kapı Görmek

Rüyada Kapı

Rüyada Kapı Görmek rüyanın şekline göre rüya yorumlanabilir. Çok değişik yorum yapılabilir. Eğer kapıyı evin, dükkanın vb. içindeyken gördüyseniz, gördüğünüz yerdeki bulunan insanlar güveninizi kazanmış demektir. Sizin de kişilere güvenmeniz gerekli ve içinizde ki sıkıntıları onlara anlatmanız gerektiğini işaret eder. Evin içinden görülen kapılar güven demektir. Kapının açık veya tamamen kapalı olması da aynı şekilde korunurluğu, güven oranını temsil eder. Dışarıdan görülen kapılar yakınlarınızın, dostlarınızın arkasından konuştuğuna işarettir. Gördüğünüz evde ki problemler kimin eviyse sizi de ilgilendirecek demektir.

Rüyada Kapı Kilitlemek

Rüya sahibinin şansı açılacaktır. Asla olmaz dediğiniz bir şey hiç ummadığınız bir anda gerçekleşecek. Zorla yaptığınız işler kolaya varacaktır. Maddi ve manevi olarak büyük fırsatlarla karşılaşacaksınız. İş hayatınızda projeler yapacak yapılan projelerle yükselişe geçeceksiniz. Ayrıca zor durumda olan arkadaşınız var ise onu zor durumdan kurtaracaksınız. Ona yardımcı olacaksınız demektir.

Kapı Kilitlemek

Rüyada Kapı Açılması

Rüya sahibi işsiz ise yeni edineceği fikirleri eğer sunuma götürürse bu işi kuracağına işarettir. İşi varsa da işinde yeni kuracağı arkadaşlıklarıyla beraber bir proje hazırlayıp projede yükselişe geçeceğine delalettir. Sizi rahatsızlık veren arkadaşınızdan uzaklaşarak rahata ereceğiniz anlamına gelir.

Rüyada Birinin Kapıyı Zorlaması

Hayatınıza girecek birinin sizi olumsuz tarafınızdan etkileyeceğine işarettir. Eğer ki kapıyı zorlayan kişi dostunuz ise ona fazla sırlarınızı vermemenizi tavsiye ederim. Gelecek kişi dostunuz olmaya çalışıp sizin güveninizi kazanacağına fakat bu güvenin sadece gösteriş olduğunu anlayacağınıza delalettir. Sırlarınızı herkese anlatmamalı, yanınızda olan kişilere dikkat etmelisiniz.

Rüyada Kapı Deliğinden Bakmak

İki kişinin sırrına ortak olacağınız anlamına gelir. Fakat bu sır yakın arkadaşınızı kötü yönden etkileyen bir sır olacak, söyleyip söylememek arasında ikilemde kalacaksınız. Söylerseniz iki arkadaşınızın arasında kalacak söylemezseniz de yakın arkadaşınıza ihanet etmiş gibi hissedebilirsiniz. Siz kendi vicdanınızı dinleyip gönlünüzden geçeni yapmanızı  tavsiye ederim.

Kapı Deliğinden Bakmak

Rüyada Kapıdan İçeri Girmek

Uzakta olan yakınınız sizi görmediği için çok üzgün olduğunu alamet eder. Bu kişinin size ihtiyacı olduğu anlamına gelir. Yakın zamanda yolculuğunuzu gerçekleştireceksiniz. Ya da düşünmüyorsanız bir an önce bu seyahati gerçekleştirmeniz gereklidir. Ayrıca ekonomik bakımdan gelişmeler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada Kapıda Anahtar Görmek

Bekarsanız güvenli bir eş adayı ile tanışacağınıza gelecekte mutlu, huzurlu bir aile kuracağınıza işarettir. Evli iseniz eşinizin size yapacağı küçük sürprizler ile güzel zamanlar geçireceğinize delalettir. Ayrıca dul olan bir yakınınızdan gelecek kötü habere de işaret eder.

Rüyada Kapı Tamir Etmek

Birikim yaptığınız paranızı iş yeri açma konusunda değerlendireceğinize işarettir. İş yerini kurmak için ya da işe girmek için en uygun zamanın bu zaman olduğuna alamet eder. Eğer bu isteklerinizi şu zamanda uygularsanız büyük yükselişler yaşayacağınıza emin olabilirsiniz. Yapacağınız projeler insanların yararına olacak, büyük adımlarla ilerlerseniz bol kazançlar sağlayacağınıza delalet eder.

Kapı Tamir Etmek

Rüyada Kapı Kilidinin Kırılması

Yapılması istenen olan işin başka zamana ertelenmesine alamettir. İnatçı ruhunuz yüzünden çok büyük bir işi kaçırdığınıza, hayallerinizin yıkılacağına ve bu hayallerin peşinden boşuna gitmemeniz gerektiğine işarettir. Ayrıca kötü arkadaş kurbanı olacağınıza fikirlerinizi bu arkadaşınızın çok etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada Kapı Kilidi Açmak

Güzel haber alacağınıza, bu haberi sevdiklerinizle paylaşıp onlarla beraber kutlayacağınıza işarettir. Bekarlar için evlilik, evliler için hayırlı bir evlat bebek haberi olabilir. İş hayatında yükselişler yaşayacağınıza, girdiğiniz projelerde aklınızda olan fikirleri söyleyerek dikkat çekmenize alamettir.

Rüyada Çelik Kapı Görmek

İş konusunda geçirdiğiniz zorlu zamanların artık yavaş yavaş çözüleceğine işarettir. Sorunlarınızın çözülmesinde arkadaşınızın desteği ile kurtulabilirsiniz. Yakında ki arkadaşınızdan yardım isteyin ve onlarla fikir alışverişlerinde bulunmanızı tavsiye ederim. Yeni bir ilişki yaşayacağınıza, evli iseniz eşinizden alacak güven ile kendinizi çok mutlu hissedeceğiniz anlamına gelir.

Çelik Kapı

Rüyada Kapı Satın Almak

Evinize yeni gelecek mala alamettir. Bu mal evinize uğur getirecektir. Başka bir yorum yapacak olursak evinize uzaktan gelecek sürpriz akraba, yakın, dost demektir. Yakınınız eve gelirken alacağı şey ile sizi çok mutlu edecektir. Diğer yorum ise yeni eve, yeni işe de yorumlanabilir.

Rüyada Kapı Yıkılması

İşinizde zorlandığınız şeyleri yakın arkadaşınızla beraber kolaylaştıracaksınız demektir. Fakat soğuk, inatçı tavrınız buna engel olmaktadır. İnsanlarla aranıza duvarlar koyarak size yakınlaşmalarını zorlaştırıyorsunuz. Gördüğünüz rüyadaki gibi kapılarını kırarsanız insanlara daha yakınlaşacak ve onların yardımıyla işlerinizi kolaya çıkaracaksınız. Uzak durmanız veya soğuk davranışlarınız işinize, ailenize kötü etkilerde bulunmaktadır.

Rüyada Kapı Önü Temizlemek

Başkalarının yaptığı hataları düzelterek hem o kişinin hemde kendinizin hatalardan zarar görmesini önleyeceğiniz anlamına gelir. Eğer iş yeri kurmak istiyorsanız kuracağınıza, ev satın almak istiyorsanız alacağınıza da alamettir. Hayatınızı başkalarını düşünerek yaşamaya ara vermiş olsanız da birazcık başkalarınında ne dediğine kulak verip davranışlarınızı düzeltmenin zamanı gelmiştir.

Kapı Önünü Temizlemek

Rüyada Kapı Önünde Namaz Kılmak

Sizin Allah’a olan yakınlığınızı gösterir. Allah’a olan sorumluluklarınızı tam anlamıyla gerçekleştiriyorsunuz demektir. İnancınız tam olsun ve sözünüzden, dininizden asla dönmeyiniz.

Rüyada Kapı Zili Görmek

Ansızın gelecek misafirler ile evinize neşe gelecek anlamına gelir. Şu sıralar misafirliğe hazırlıklı olmanız gerekir. Ayrıca evinizde olan olumsuzluklar bu gelen misafirler ile hepsinin son bulacağına işarettir.

Rüya hakkındaki yorumum...