Rüyada Kötü Haber Aldığını Görmek

rüyada kötü haber aldığını

Rüyada kötü haber aldığını görmek rüyanızda karşılaştığınız olumsuz haberler gerçek yaşamınızda da olumsuz değişimlerin olacağı şeklinde yorumlanmamaktadır. Rüyanızda aldığınız haber karşısında ne hissettiğiniz daha önemlidir. Duygudurumunuz yoğun şekilde etkileniyorsa o haberin gerçek yaşamınızda değişime işaret olacağı şeklinde yorumlamak mümkündür. Kötü haberin içeriğine bağlı olarak, haberi kimden aldığınıza bağlı olarak, haberi aldığınızda nasıl hissettiğinize bağlı olarak rüyayı farklı şekillerde yorumlamak mümkün. Kötü haberin içeriğinden başlayalım. Kötü haberin içeriği direkt rüyayı gören kişiyle ilgiliyse kötü haberin kişinin yaşamında geçmişte ve gelecekte başat değişimin eski haline döneceği anlamına gelir. Örneğin haber şehirden ayrılmanız ile ilgiliyse daha önce yaşadığınız şehre geri dönme ihtimali gerçek yaşamınızda karşınıza çıkacaktır. Rüyada kötü haber şeklinde size görünmüş olsa bile gerçek yaşamınızda çok istediğiniz ama gerçekleştiremediğiniz arzunuzun yerine geleceği şeklinde yorumlamak mümkündür.

kötü haber

Rüyada Kötü Haber Aldığını Görmek Yakınınızla İlgili

Kötü haber yakınınızla ilgiliyse o kişiyle aranızdaki ilişkiyi değerlendirmeniz gerekmektedir. Örneğin uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşınızla ilgili kötü haber aldıysanız gerçek yaşamınızda o kişiyi özlediğiniz, onunla konuşmak istediğiniz ya da o kişinin sizinle konuşmak istediğiniz anlamına gelir. Kötü haberi aldığınız kişi aile bireyiniz ise o kişiyle gerçek yaşamınızda daha fazla konuşma ihtiyacı duyduğunuz şeklinde yorumlamak mümkündür. Hakkında haber aldığınız kişi tanımadığınız ise gerçek yaşamınızda sizi etkilemeyecek olsa bile duyacağınız haberin duygu durumunuzu değiştireceği şeklinde yorumlamak mümkündür.

Rüyanızda kötü haberi kimden aldığınız rüyanızın farklı şekillerde yorumlanmasına neden olabilir. Konuştuğunuz kişi yakınınız ise gerçek yaşamda sizinle konuşma arzusu sizi rüyanızda da etkiliyor olabilir. Konuştuğunuz kişi bir devlet görevlisi ise yaşadığınız mahalle, kurum, toplumda bir değişikliğin göstergesi olabilir. Bu değişiklik negatif olarak yorumlanmamalı ve olumlu bir haber olacağı da göz ardı edilmemelidir. Habere ilişkin bilgiyi teknolojik bir araçla alıyor veya gazete, afiş gibi baslı kaynaktan okuyorsanız bu habere ilişkin etkinizin olmayacağını göstermektedir. Rüyanızda duyduğunuz, okuduğunuz habere ilişkin ne hissettiğinize göre de rüya farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Çok yoğun üzüntünün olması gerçek yaşamınızda çok yakın bir sürede geçmişte veya gelecekte bir konuşma bir değişiklik yaşayabileceğinize işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi çok yoğun bir üzüntü hissetmediyse gerçek yaşamınızda konuşmanın veya değişikliğin uzun vadede gerçekleşeceğini gösterir.

Rüya hakkındaki yorumum...