Rüyada Güzel Haber Aldığını Görmek

rüyada güzel haber aldığını

Rüyada güzel haber aldığını görmek rüyada iyi haber almak genel olarak yaşamınızda değişikliğe işaret etmektedir. Rüyada duyduğunuz, gördüğünüz, okuduğunuz güzel haber çeşitli ayrıntılara bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyada bilgiyi kimden aldığınız, ne şekilde aldığınız ve ne hissettiğinize bağlı olarak rüyanızın anlamı değişir. Kiminle konuştuğunuza bağlı olarak da anlam değişebilmektedir. Duyduğunuz kişi tanıdığınız ise hayatınızda geçici değişiklik yaşanacağı anlamına gelir. Güzel haberi veren kişi yabancı biriyse duyduğunuz bilgi hayatınızda kalıcı  değişiklik yaratacaktır.

güzel haber

Rüyada Güzel Haber Aldığını Mektupla Görmek

Rüyada bilgiyi mektup aracılığıyla alıyorsanız devlet, hükümet gibi resmi kurumdan kaynaklanan kariyeriniz, yaşamınızla ilgili değişiklik yapılacağı anlamına gelir. Hayvan – örneğin güvercin- aracılığıyla veya insan dışında bir canlıyla konuşarak haberi aldıysanız duygu durumunuzla ilgili -sevgi, kırgınlık vb değişiklik yapılacağı anlamına gelmektedir. Teknolojik aletler üzerinden haberi aldığını görmek de farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Örneğin televizyondan duymak yaşamınızda kalıcı bir değişikliğin olacağı anlamına gelirken telefonda konuşarak veya mesaj yoluyla aldığınız haber ise kalıcı olmayabilir.

güzel haber alan adam

Rüyada Güzel Haber Aldığını Radyo Ve Gazeteden Görmek

Radyo veya gazete üzerinden duyduğunuz, okuduğunuz haberler geçmişinizle ilgili olabilirken televizyon üzerinden aldığınız haber şimdiki zaman, bilgisayar veya telefon üzerinden aldığınız haber ise gelecek zamana ilişkin bir değişikliğe işaret eder. Rüyanızda aldığınız bilgi gelecekte başınıza gelecek değişimle ilgili olabildiği gibi geçmişte de yaşadığınız bir değişime ilişkin olabilir. Örneğin üniversiteyi bitirmiş biri olarak okul arkadaşınızdan güzel bir haber aldığınızı görüyorsanız bu durumda geçmiş yaşamınızla ilgili bir değişikliği yeniden hatırlıyor olabilirsiniz. Bilgiyi duyduğunuz anda hissettiğiniz duyguyu hatırlıyorsanız haberi duymasanız veya okumasanız bile size ne hissettireceği hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Bilgiyi duyduğunuz, okuduğunuz, gördüğünüz anda hissettiğiniz duygular birebir gerçekte haberin sizde yaratacağı duygu durumunu göstermez. Örneğin rüyanızda gördüğünüz haberden dolayı üzülüyorsanız bu durumda gerçekte de aynı üzüntüyü hissedeceğiniz anlamına gelmeyebilir. Rüyanızda hissettiğiniz duygunun şiddeti, yoğunluğu gerçek yaşamınızdaki değişimi göstermesi açısından önemlidir. Rüyanızda çok sevindiğiniz bir haber gerçek yaşamınızda kalıcı bir değişikliği işaret edebilirken rüyanızda herhangi bir duygu hissetmediğiniz haber gerçek yaşamınızda önemli bir değişim yaratmayacaktır.

Sonuç olarak rüyanızda haber almak yaşamınızda gerçekleşmiş, her an gerçekleşebilecek veya gelecekte başınıza gelecek değişikliği gösterirken haberi alma şekliniz, haberi aldığınız kişi, teknoloji, haberi duyarken hissettikleriniz rüyanızın anlamını değiştirebilmektedir. Rüyanızı yorumlayabilmeniz için uyurken yanınızda bir not defterinin bulunması uyandığınız anda rüyanızı kaydetmenizi kolaylaştırır. Yine ses kayıt cihazları da rüyanın unutulmaması için kullanılabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...