Rüyada Fil Görmek

Rüyada Fil

Rüyada Fil Görmek kişinin aşk ve iş hayatında olumlu değişimler olacağına, iş hayatındaki düzelmeler neticesinde uzun süreli bir gelir sahibi olunacağına işaret eder. Kişinin hayatının bir düzene gireceğine, aşk hayatının da bu düzenden etkilenip yolunda gideceğini işaret eder.

Kişinin sorunlarından ve dertlerinden kurtularak huzur bulmasına, toplumda saygın ve itibar gören bir kimse olmaya delalet eder. Ayrıca rüyada fil görmek İri yarı cüsseli ve kaba birisine, kendini beğenmiş malı ile övünen ukala birisine de işaret eder.

fil

Rüyada Fil Eti Yemek

Rüyada fil eti yediğini gören kimsenin kısmetinin açılacağına ve çok iyi gelir elde edeceğine, edineceği bu gelirle yeni mallara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Filin Saldırısına Uğramak

Bir kimseye rüyasında fil saldırması devlet aracılığı ile kendisine ulaşacak bir yardıma delalet eder. Şayet fil saldırdığında hortumu ile sizi fırlatıp atmış ise bu vefatınıza veya işinizi kaybedeceğinize yorumlanır.

Rüyada File Bindiğini Görmek

Rüyasında file binmek bir kimsenin ticaret hayatında işlerinin açılacağı ve kısa zamanda çok para kazanarak zenginleşmesine delalet eder. File eğersiz bir şekilde gören kişi bekar ise yakın zamanda evlilik yolu görünüyor demektir.

Eğer gündüz vakti file binmişseniz bu eşinizden ayrılmaya yani boşamaya işaret etmektedir. Bir savaş sırasında kendinizi file binmiş olarak gördüyseniz bu, düşmanlarınıza karşı galip geleceksiniz manasına gelmektedir. Rüyada file binerken filden düştüğünü gören kişinin hayatınızda sorunlar yaşayacağına, başına bela ve musibet geleceğine, şayet üst makamda biri ise mevki kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Filden Korktuğunu Görmek

Rüyasında fil gören kişi şayet gördüğü bu filden korkar ve kaçmaya çalışırsa sağlık sorunlarının artacağına yorumlanmaktadır.

fil

Rüyada Filin Kovaladığını Görmek

Rüyanızda bir fil tarafından kovalandığınızı görmek maddi olarak sıkıntıya düşeceğiniz anlamına gelir. Eğer ki sizi kovalayan fil sizi yakalamışsa bu da rakiplerinize karşı yenilgiye uğrayacağınız veya iş hayatında başarısız olmak anlamına gelir. Rüyanızda bir fil başka birinin başını ayağıyla eziyorsa o kişinin başına yakın zamanda bir musibet gelecek demektir.

Rüyada Fil Terbiyecisi Görmek

Rüyasında fil terbiyecisi gören kişinin insanlara faydalı, onlara yol gösteren eğitici bir insan olacağına yorumlanır. Bu öğretmenlik veya ustalık bir mertebeye geleceğiniz anlamında da yorumlanabilir.

Rüyada Filin Hortumunu Görmek

fil

Rüyada fil hortumu görmek mutluluk verici ve hayırlı olarak yorumlanır. Şayet rüyayı gören kişiye fil hortumuyla vurursa o kişi için kısmet kapılarının açılacağı ve bol bol rızıklanacağı, rızktan endişesiz hale geleceğine yorumlanır. Filin hortumunu sağar şekilde sıvazlarsanız veya filin hortumundan kendiliğinden bir şey çıktığını görürseniz bu idareciler tarafından yardım göreceğiniz manasındadır.

Rüya hakkındaki yorumum...