Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada Fare Yakalamak rüyada fare yakalamak tanıdıklarınızdan birinin arkanızdan bazı işler çevirdiğine delalettir. Rüyada fare yakalamak pek de olumlu bir rüya değildir. Rüyada fare yakalayan kişinin arkasından, arkadaşlarından yada tanıdıklarından birinin kötü işler çevirdiği anlamına gelir. Rüya sahibinin bu kişinin farkına varacağı ve onu engelleyeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada görülen fare genellikle yakınınızdaki gizli bir düşman demektir.

Rüyada fare yakalamak tamamlanamayacak ihanet anlamına da gelir. Rüyada fare yakalayan kişinin sevdiği bir yakınından hainlik göreceği, büyük bir ihanete uğrayacağı rivayet edilir. Ancak rüyayı gören kişi bunun olmasına müsaade etmeden bu kimseyi yakalayacak ve bu durumdan kurtulacaktır. Genel olarak rüyada fare yakalamak, sizin yada ailenizin huzurunu bozacak birini, bu ihaneti tamamlayamadan yakalayacağınız anlamına gelir.

Rüyada Kapanla Fare Yakalamak

Rüyada Kapanla Fare Yakalamak

Rüyasında kapanla fare yakalayan kimsenin, günlük hayatta bazı konularda başarıya ulaşacağı rivayet edilir. Rüyada kapanla fare yakalamak, gerçek hayatta bazı toplumsal olaylar sayesinde adınızın duyulacağına, halk arasında kahraman ilan edileceğinize delalettir. Rüyada kapan ile fare yakalamak, rüya sahibinin çevresindeki düşmanlarının, rüya sahibinden korkacağına yorulur. Rüyacı kişinin düşmanları, ona karşı saygı gösterecek ve kişiyi rahat bırakacak demektir. Rüyada fare yakalamak, yaygın olarak hayırlı bir rüya olarak kabul edilir.  Genel olarak rüyayı gören kişinin, çevresindeki kötü kimselerden kurtulacağı ve huzurlu bir hayata kavuşacağına yorulur.

Rüyada Fare Kapanında Olduğunu Görmek

Rüyada Fare Kapanında Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresinde pek çok düşmanının olduğuna delalettir. Rüyada fare kapanında olduğunu görmek, pek hayra alamet değildir. Rüyada fare kapanında olduğunu görmek, rüya sahibinin çevresinden birilerinin, kişiye karşı kin ve nefret beslediğine yorulur. Rüyada kapanda olmak, genel olarak rüyayı gören kişinin çevresinin düşmanlarla çevrili olduğuna delalet eder.

1 Yorum

  • rüyamda gece fare gördüm. çok korktum sizden öğrendiğim rüya meali ile ne olduğunu anladım. çok teşekkürler

Rüya hakkındaki yorumum...