Rüyada Evi Su Basmak

Rüyada Evi Su Basmak

Rüyada Evi Su Basmak rüyayı gören kimse için ziyaret edileceğine yorulur. Rüyada evi su basmak tabiri kişinin uzaktan gelecek çok yakın dostu ya da bir akrabasının uzun süreli ziyaretine yorulur. Rüyada evi su basmak gelecek bu kişinin uzun süreli olarak rüya sahibinde kalacağına fakat bir süre sonra kişinin bundan rahatsız olacağına alamet edilir.

Rüyada evi su basmak rüyayı gören kimse için iş hayatındaki yükselişe de yorulmaktadır. Rüyada evi su basmak tabiri kişinin iş hayatında büyük terfiler alacağına ve bunların ardı arkasının kesilmeyeceğine alamet edilir. Genel anlamı ile rüyada evi su basmak farklı tabirler ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Evi Kirli Su Basmak

Rüyada Evi Kirli Su Basmak

Rüyayı gören kişinin sıkıntılı zamanlarına yorulur. Rüyada evi kirli su basmak tabiri rüya sahibinin ailesi ya da iş hayatında yaşayacağı büyük sıkıntılara işaret edilir. Rüya sahibi evli ise ailesi ile bir süre sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve sonucunda yıpranacaklarına işarettir. Eğer rüyayı gören kimse bekar ise iş hayatında yaşayacağı aksilikler sonucunda işin yolunda gitmeyeceğine işarettir. İşvereni tarafından uyarılacağına ve bu yüzden hayat düzeninin bozulacağına tabirdir. Farklı bir tabire göre ise rüyada evi kirli su basmak kişinin elde edeceği kazançların bir anda elinden gideceğine ve sıkıntıların artacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Evi Deniz Suyu Basmak

Rüyada Evi Deniz Suyu Basmak

Rüyayı gören kimse için uzun bir yolculuğa işaret edilmektedir. Rüyayı gören kişinin iş ya da tercihleri yüzünden uzun süreli bir seyahate çıkacağına ve ülkesinden belli süre boyunca uzak kalacağına alamet edilir. Rüyada evi deniz suyu basmak tabiri kişinin bu seyahatinde yaşayacağı birçok macera sonucunda ülkesine dönmek yerine burada yaşaya karar vereceğine yorulur. Genel anlamı ile rüyada evi deniz suyu basması kişinin seyahatlerle zaman geçireceğine delalet edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...