Rüyada İşaret Görmek

Rüyada İşaret

Rüyada İşaret Görmek rüya âleminde büyük yer tutar bu bakımdan neyi nasıl gördüğünüz önemlidir. Rüyada iyi şeylere işaret olduğuna inandığınız şeyleri hayra yormanız gerekir. Ancak kötülüğü simgeleyen şeyler görüyor iseniz bu hayatta her şeyi yaşamaktan korktuğunuza, insanların sizin hakkınızda ne düşüneceğine çok fazla takıldığınızın bir göstergesidir.

Rüyada İşaret Parmağı Görmek

Rüya sahibinin liderlik vasfının gelişmiş olduğuna delalettir. Çevresindeki herkes ona karşı bir sempati duyar, rüyacıya güvenirler. İnsanların onun düşüncelerini önemsediklerine işaret eder. Ancak kişi bu insanları etkileme özelliğini iyi yönde kullanmalıdır aksi halde onu kötü günler bekleyebilir.

Rüyada İşaret Diliyle Konuşmak

İnsanları anlayabilen ve empati kurabilen insana işarettir. Naif bir kişiliğe ve kibar bir vücuda delalettir. İnsanlar genellikle dertlerini gelip size anlatmak isterler çünkü onları gerçekten dinlersiniz anlamaya çalışırsınız. Bu rüya ömür boyu bitmeyecek olan mutluluğa delalet eder. Kişi hep sevdikleriyle olacaktır.

İşaret Diliyle Konuşmak

Rüyada İşaret Parmağında Yüzük Görmek

İşaret parmağında yüzük görmek kısmet bağlanmasına delalettir. Kişinin aklında kavuşamadığı birinin olduğuna veya olacağına ancak o kişiyle birlikte olamayacağına bu nedenle de hayatına başkalarını sokmayacağına da yorumlanabilir. Hüznün işaretçisidir.

Rüyada İşaret Parmağına Kına Yakmak

Yeni bir yere taşınmaya, yeni bir iş kurmaya veya hayatında büyük değişikliklere delalettir. Kişi yakın zamanda bir seyahate de çıkabilir. Seyahatte yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilir. Bunun dışında hayatının aşkını bulmaya da işaret eder. Kişi fırsatları iyi değerlendirmeli ve en doğru kararı vermelidir.

İşaret Parmağını Kaldırmak

Rüyada İşaret Parmağını Kaldırmak

Doğruluğun işaretidir. Ancak doğruları söylediğiniz için size eziyet etmeye çalışacak insanların varlığına işarettir. Ancak kararlı kişiliğiniz sayesinde asla doğrulardan vazgeçmeyeceksiniz. Bu rüyadan sonra rüyacıya dayanma gücü geleceğinin habercisidir.

Rüyada Trafik İşareti Görmek

Kişinin kafasının çok dolu olduğuna delalettir. Rüyacının sorumlulukları altında ezilmeye başladığının göstergesidir. Ancak düş sahibi hayatında doğru kararlar verirse,düzenli bir hayatın onu beklediğine delalettir. Çevresindeki insanlarla daha çok şey paylaşarak kendi yükünü azaltabilir. Trafik ışıklarının bozulduğunu görürse oturduğu evden taşınacağına işaret eder.

Rüyada İşaret Parmağının Uzaması

Şan, şöhret ve lüks yaşama delalettir. Düşü gören kişinin insanlar tarafından tanınacağına, insanların ona hayranlık duyacağına delalet eder. İnsanların onunda yanında rahatladığının ve sakinleştiğinin işaretidir. Uzayan parmağın kesildiğini görmek ise biri tarafından önünün kesileceğine delalettir.

Rüya hakkındaki yorumum...