Rüyada Beyaz Görmek

Rüyada Beyaz

Rüyada Beyaz Görmek tüm renklerde olduğu gibi her zaman güzel şeyleri çağrıştırır. İzdivaçlara ve gelen güzel haberlerin habercisidir. Sağlık sorunları var ise bunlardan kurtulacağına işarettir. Düşülen zor durumlardan kısa zamanda kurtulacaksınız demektir. Beyaz rengi rüyada gereğinden fazla görülüyor ise bu sefer tam tersi olarak hayra yorumlanmaz. Ayrıca verilen sözleri unutmamanız gerektiğine dair de bir uyarı olarak kabul edilebilir.

Rüyada Beyaz Ev Görmek

Yaşadığınız sorunlardan kurtulacağınıza delalet edilir. Rahata huzura kavuşacağınıza işaret edilir. Bekar iseniz hayırlı bir izdivaca nasip edilir. Eğer evli iseniz ve çocuk bekliyorsanız hayırlı bir evlat habercisidir. Evlilik ve çocukların aile hayatına olumlu etkilere gelecektir. Düşmanlarınıza karşı olarak yükseleceğiniz işleriniz onları kıskandıracaktır.

Rüyada Beyaz Sakal Görmek

İş veya eğitim hayatınızda olan başarılarınız ile yükselişlere geçeceğinize işarettir. Onlara karşı yükseldiğiniz işlerinizin kıskançlıklar ile son bulacağını göreceksiniz. Artık gelişmeler ile yıkılan hayalleriniz tekrar inşa edilecektir. Yükselişlerinizi kıskanan arkadaşlarınıza dikkat etmeli her dostunuzu gerçek dost zannetmemelisiniz. Ayrıca rüyanızda gördüğünüz her şeyin gerçekleşeceğini de unutmayın.

Beyaz Altın

Rüyada Beyaz Altın Görmek

Büyük kazançlar elde edeceğiniz işlere adım atacaksınız demektir. Girdiğiniz işler de her zaman dikkatleri üzerinize çeken bir insansınız. Ne zaman başarılı olsam bir engel çıkar düşüncelerinizi aklınızdan atmanız lazım. . Düşünceleriniz gelişecek olaylara kötü etkileyebilir. Olacağı varsa bile onu geri çekebilir. Hayatın nasıl gelişeceğini siz karar verirsiniz.

Rüyada Beyaz Otobüs Görmek

Yolculuk edeceğiniz bir yolculuktan hiç beklemediğiniz sürprizlerle karşılaşacaksınız. Artık bazı gerçekleri görmenizin zamanı gelmiştir. Hayatın size getireceği sürprizlere açık olun gelişen olayları sizin engellediğinizin farkına varın. Seyahatler şu zamanlarda söz konusu olabilir. Oluşacak engelleri görmezden gelip her zaman yolunuza devam edeceksiniz.

Rüyada Beyaz İnci Görmek

Şu sıralar şansınızın açık olduğunun farkına varmalısınız demektir. Büyük kazançları hiç beklemediğiniz bir anda çalışmadan kazanacaksınız. Bu sizi biraz hazıra alıştırsa da bu parayı iyi yerlere harcamalı ve birikimlerinizi geleceği düşünerek yapmalısınız. Hayatın size neler getireceğiniz ve sunacağını siz tahmin edemezsiniz. Şansınız olduğu yerler de her zaman mutluluk vardır.

Rüyada Beyaz Uçak Görmek

Uzun zamandır iş yorgunluklarından oluşan iç sıkıntılarınız gün geçtikçe azalacağına işarettir. Bu yorgunluğun azalmasını ise hayalini kurduğunuz tatil ile bulacaksınız. Artık sizinde dinlenmenizin zamanı geldiğini anlayan patronlarınız ve iş çalışanlarınız sizi artık tatile göndermeye karar verecekler.

Rüyada Beyaz Un Görmek

Hayatınızda ki insanlara olan güveninizin sarsılacağı ve aynı un elermiş gibi arkadaşlarınızı elemeniz gerektiğinin farkına varacaksınız demektir. Herkese güvenerek oluşan mutluluklarınız insanların sizin arkanızdan yapmadıklarını bırakmayarak sarsılacak ve az dost çok huzur kavramına geçeceksiniz.

Rüya hakkındaki yorumum...