Rüyada Aşk Görmek

Rüyada Aşk

Rüyada Aşk Görmek erkeklerde ve kadınlarda iki şekilde yorumlanabilir. Erkeklerde çok uzun zamandır istediği bir işin gerçekleşeceğine veya mevcut işinde terfi alabileceğine, kadınlarda ise yakın zamanda gelecek olan mutluluk haberine işarettir. Bu mutluluk haberi hiç beklemediğiniz bir insandan gelebilir.

Rüyada Aşk Mektubu Okumak

Rüya sahibinin uzun süre ayrı kaldığı sevdiğiyle kısa süre içerisinde bir araya geleceğine delalet eder. Aynı zamanda uzaktaki akrabadan gelecek olan evlilik haberinin de işaretçisidir. Okuduğunuz mektup eğer size ait ise, mektubu yazdığınız kişi güzel haberi alacaktır. Başkasının mektubunu okuyor iseniz, mektubu okuduğunuz kişinin kıskançlık yaşayacağı günlerin habercisidir.

Aşk Mektubu

Rüyada Aşk İtirafı Görmek

İtirafta bulunan kişi eğer siz iseniz, karşınızda ki kişinin önünüzde ki günlerde size kötü haber ile geleceği şeklinde yorumlanabilecek iken, itirafta bulunan başkası ise bu kişinin çocuk ile alakalı hayırlı haber alacağı anlamına gelebilir.

Rüyada Aşk Heyecanı Görmek

Rüya sahibinin yakın çevresinden bir insanın ona platonik olarak âşık olduğu ve bu aşkı hissettirmek için çabaladığı şeklinde yorumlanabilir. Rüya sahibi bu kişiden gelecek olan itirafa hazırlı olmalıdır.

Rüyada Aşk Tanrısı Görmek

Antik zamanlardan beri üretkenlik anlamına gelmektedir. Aşk tanrısı elinde ok tutuyor ise, çocuk sahibi olmayı deniyorsanız ilerleyen günler sizin için uygundur. Oku fırlatmış ise, bu üretkenlik aynı zamanda iş ve derslerde de kendini gösterecek anlamındadır.

Rüyada Aşk Kitabı Görmek

Kısmetin işaretidir. Sevdiğiniz, sevginizi belli edemediğiniz insanın size geri dönüş yapıp sevgisini göstereceğini ve mutlu bir birlikteliğiniz olacağının habercisidir. Bunun yanında eğer ilişkininiz var ise birlikte olduğunuz insanın size daha çok bağlanacağı, sevgi dolu bir hayatınız olacağı şeklinde de yorumlanabilir.

Aşk Kitabı

Rüyada Aşk Şiiri Okumak

Hem iyi hem de kötü günlerin habercisidir. Hüzünlü günlerin yaklaştığı, ancak bu hüzünlü günleri yakın bir dost veya ailenizden yakın bir insanla sırt sırta verip aşacağınız ve daha da yakınılacağınız anlamına gelir.

Rüyada Aşk Romanı Okumak

Sıkıntı stresten uzaklaşılacağı, ferah zamanların yaklaştığının işaretçisidir. Rüyayı gören kişinin tasalarından, sıkıntılarından arınacağını anlamına gelir. Eğer roman kalın ise bu arınmanın yakın zamanda gerçekleşeceğini, eğer roman ince ise arınmanın biraz vakit alacağını gösterir.

Rüyada Aşk Sözü Duymak

Stresli günlerin kapısının aralandığını gösterir. Aynı zaman da aşk sözü duymak beklenmedik bir vefat, değerli bir eşyanın kaybı ve maddi zararı büyük bir kazanın da işaretçisidir.

Rüya hakkındaki yorumum...