Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada Akıntı Görmek

Rüyada Akıntı Görmek rüya sahibi adına gireceği işlere yorulur. Ortaklı veya ortaksız girdiği işlerden büyük paralar kazanacağı, zengin olacağı tabir edilir. Rüyada akıntı görmek bunun sonucunda rüyayı görenin yatırımlar yapacağını simgeler. Parayı en doğru şekilde kullanmak için sabırlı şekilde düşünmesi gerektiğine inanılır.

Kişi işlerini ilerlettikten sonra büyük, saygın insanlarla tanışacağı yönünde yorumlanır. Rüyada akıntı görmek bu insanlarla gireceği önemli işlerin habercisi olarak tabir edilir. Hem birlikte çalıştığı insanlar hem de rüya sahibinin çok kazanacağı çalışmalar olacağı söylenir. Kişinin şansı ve bahtı hayatı boyunca açık olur. Rüyada akıntı görmek genel olarak böyle tanımlanır.

Rüyada Kulakta Akıntı Görmek

Rüyada Kulakta Akıntı Görmek

Rüya sahibinin zor günler geçireceğinin habercisidir. Rüyada kulakta akıntı görmek kişinin hiç duymak istemeyeceği sözler duymasına işaret eder. Rüyayı görenin o günlerde moralinin oldukça bozuk olacağı tabir edilir. Rüyayı görenin bir yakını tarafından hayal kırıklığına uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Bu durumlar sonucu kötü ve üzgün bir süreç geçireceğine inanılır. Başka rivayetlere göre de rüyada akıntı görmek kişinin şaşkınlıklar içinde kalacağı bir haber alacağına göstergedir. Keyfinin ve huzurunun kalmayacağına, eski günlerine arayacağına yorulur.  Rüyada kulakta akıntı görmek genel olarak böyle tabir edilir.

Rüyada Memede Akıntı Görmek

Rüyada Memede Akıntı Görmek

Rüyayı gören kişi adına kısmetinin açık olacağı söylenir. Rüyada memede akıntı görmek maddi olarak rahat günlerin yaklaştığının habercisidir. Kişinin hiç parasız kalmayacağına maddi anlamda bolluk içinde olacağına inanılır. Rüya sahibinin işlerinin çok yolunda gideceğine, işlerden büyük paralar elde edeceğine göstergedir. Kişinin eğer hazırda bir işi yok ise eline geçecek yüklü miktar parayla iş kuracağı söylenir. Bu işi büyütüp bünyesinde bir sürü insana iş kapısı açacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada memede akıntı görmek genel olarak böyle yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...