Rüyada Zayıf Görmek

Rüyada Zayıf

Rüyada Zayıf Görmek bir çok anlamı olmakla birlikte günlük ve iş hayatında bazı şeylerden korktuğuna işaret eder. Ayrıca rüyada zayıf görmek karşı cinsten kişiye olan zaafa ve hayranlık olarak da yorumlanmaktadır. Aynı zamanda hastalık olarak da tabir edilmiş olup, rüya sahibinin sıkıntılı dönemlerden geçtiğine işaret etmektedir.

Rüyada Şişman Olarak Görmek

Çağdaş Ulema’ ya göre şişmanlık şans ve başarıya delalet etmekte olup makam, mevki ve ilim anlamına gelmektedir. Ayrıca beklenmedik bir rızka sahip olunacağına, halinin iyi olacağına bazı arzularının gerçekleşeceği anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Zayıf Karne Görmek

Rüyada karneyi zayıf görmek hayırlı habere işaret etmekteyken, kötü karne ise aksine olumsuz, sıkıntılı haberler anlamına gelmektedir. Başka bir anlamı da toplum tarafından dışlanan kimse olarak yorumlanmaktadır.

zayıf karne

Rüyada Zayıf Not Aldığını Görmek

Rüyada zayıf not aldığını görmek sıkıntılardan üzüntülerden sonra kavuşulan huzura, rüya sahibinin eline toplu bir para geçeceğine, sabırsızlıkla beklediği başarıya delalet ederken, bazı alimlerin yorumlarına göre, uğraştığı bir takım işlerin başarısızlıkla sonuçlanacağına, maddi durumun kötüleşeceğine, mutsuz üzgün olacağı şekilde yorumlamışlardır.

Rüyada Zayıf İnek Görmek

Rüyada zayıf inek görmek ilahi bir uyarı anlamına geldiği dikkat edilmesi gerektiği şeklinde yorumlamaktadır. Çelimsiz inek, mutsuz bir evliliğe delalet etmektedir. Eşinin cimri olacağı şeklinde anlamları da vardır.

Rüyada Zayıf At Görmek

Rüyada atı zayıf görmek murat anlamına gelmektedir. Ancak çelimsiz at iyi halden kötü hale, maddi olarak güçsüzlüğe delalet etmektedir.

zayıf at

Rüyada Zayıf Olduğunu Görmek

Dini vecibelerini ve farzlarını yerine getirmeyen dini kuvvetsiz olan tembel kişiye işaret etmektedir. Başka anlamaları ise güçsüz kalmaya, devlet işlerinden atılmaya makam ve mevkiden düşmek, açlık, sefalet ve hastalık olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Zayıf Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin canını sıkacak haberler duyacağını göstergesidir. Bazı sıkıntılı günler yaşayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

zayıf bebek

Rüyada Zayıf Arkadaş Görmek

Şan ve şöhret sahibi olacağına, iş hayatında hatır sayılır üst dereceye geleceğine, sağlıklı hayat sürmeye, hayırlı bir evlada, hasret çekilen güzel bir yuvaya ve eşe işaret etmektedir.

Rüyada Ablayı Zayıf Görmek

Kişinin etrafında olacak kötü olaylar sonucu oluşan durumlardan etkilenip sıkıntıya düşeceğine, moralini bozacak havadisler alıp üzüleceğine delalet etmektedir. Başka bar anlamı da maddi veya manevi olarak zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...