Rüyada Yılan Görmek

Rüyada Yılan

Rüyada Yılan Görmek sahibine düşmanlık eden kimse olarak yorumlanır. Kişinin etrafında farkında olmadığı onun kötülüğünü isteyen düşmana işaret eder.  Kendisini iyi gösterip rüya sahibinden menfaat sağlamak isteyen kimsedir. Sinsi, art niyetli içi fesatlıkla dolu bir kişinin rüya sahibinin etrafında olduğuna işaret etmesinin yanında aynı zaman da rüya sahibini zor, sıkıntılı, buhranlı günlerin beklediği anlamına da gelir. Kimi yorumculara göre hayra yorumlandığı anlamları da vardır. Parasal durumunuzun düzeleceğine, ailenizin içinde huzurlu zamanlar yaşanacağı anlamına gelir. Sonu evlilik olacak bir ilişkiye başlanacağına ya da bir bebek sahibi olunacağına da işaret eder.

yılan

Rüyada Kara Yılan Görmek

Rüya sahibinin büyük güce sahip olacağına, kurmak istediği işi kuracağına, büyük paralar kazanacağına işaret eder. Azimli yapıya sahip olmaya, saygın ve kudretli olmaya rüyayı gören kişinin makam ve mülk sahibi olacağına işaret eder. Kimi yorumculara göre karayılan görmek gören kişinin bir düşmanı olduğuna, bu düşmanın gözü kara karşısındaki alt etmek için elinden gelen her türlü şeyi gözünü kırpmadan yapabilecek gözü karalığa sahip olduğu rivayetler arasındadır. Etrafından kendisinden mal ve kudret olarak üstün kişilerin bulunduğuna bu kimselerin rüya sahibine karşı kin beslediğine işaret eder.

Rüyada Yeşil Yılan Görmek

Etrafındaki insanlar arasında ki birbirine destek olma durumunu, huzuru, bütün olmayı, aradaki sevgi bağını bozmak isteyen kimseyi işaret eder. Etrafınız da bulunan dini yaptığı kötü şeylere alet eden kimse anlamına da gelmektedir. Kendisinin inancından başka bir inanca sahip olan kimseleri aşağılayan, hor gören, dışlayan kimse olduğu da söylenmektedir.

yılan

Rüyada Yılan Sokması

Gördüğünüz rüya bir uyarı niteliğindedir ve kesinlikle dikkat etmelisiniz. Maddi zorlukların sizi beklediğine, gereğinden fazla yapacağınız harcamalara işaret eder. Almayı düşündüğünüz bir borç varsa bu borcu öderken çekeceğiniz güçlük anlamına gelir. Maddi olarak büyük sıkıntılar yaşayacağınıza para harcamak borç almak yerine para biriktirmek gerektiğine işaret eder.

Rüyada Evde Yılan Görmek

Rüya sahibinin büyük bir düşmanı olduğuna işaret eder. Rüya sahibine zarar vermek için bu düşmanların ilk fırsatta atağa geçeceklerine, rüya sahibinin başarısını çekemeyen insanlara yorumlanır.

Rüyada Yavru Yılan Görmek

Rüya sahibinin etrafında bir düşman olduğuna fakat bu düşmanın güçlü olmadığına yorulur. Düşmanın rüya sahibine zarar vermek istediğine fakat buna gücünün ve imkanlarının el vermediğine işaret eder.

Rüya hakkındaki yorumum...