Rüyada Muz Görmek

Rüyada Muz

Rüyada Muz Görmek maneviyata önem veren ruh güzelliğine önem veren kişiliğiyle dünya değerlerine değer vermeyen adama dalalet eder. Maneviyatı bu kadar güçlü kişinin çevresine vereceği dersler öğütlerle çok kişiyi yanlış yoldan döndüreceğine işarettir. Başka rivayete göre ise bekar kişinin evlenmesine evli birinin hamile kalması veyahut baba olmasını vurgulamaktadır.

Rüyada Muz Tarlası Görmek

Tarlaya ekilen hasatın çıkması ise sermayenin çoğalması özdeşen bu rüya bekar kişilerin hayırlı izdivaç gerçekleştireceğine bu kısmetin Allah’a olan inancıyla hayırlı ömür geçireceğinize, eğer evli iseniz sağlık sıhhatli evlada kavuşacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Tarlası başka anlam ile ev halkının maddi anlamda çok kısa süre içerisinde rahata çıkmasına tüm sıkıntılardan arınmaya işarettir.

Muz Tarlası

Rüyada Muz İkram Etmek

Bu rüya tam anlamıyla hayırlı kısmetiniz çıkacağına bu kısmet ile anlı şallı düğün yapacağınıza ömrünüzün sonuna kadar küçük tartışmalar hariç hiç bir zaman büyük kavgalara mahal vermeyeceğinizi ifade etmektedir. Bu hayırlı izdivaçtan doğacak bebekleriniz evlatlarınızla mutlu aile tablosu çizeceğiniz anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Olgun Muz Görmek

Kararlarınızda daha sabit fikirli olmanız hususunda uyarıcı mesajdır. Kararsızlık yaşadığınız her konuda yanlışa sürüklendiğiniz yahut sürükleneceğiniz anlamlarına da gelmektedir. Alacağınız her ciddi karar yaşantınızda kıdem atlamanıza cesaretiniz ile büyük işleri başarıp malınızı arttırmanız ile de tabir edilir. Her daim net düşünceli duruşunuzun dik olması lazım ki sizi hiç rüzgar sarsmasın.

Rüyada Muz Ve Nar Görmek

Gerek aile içerisinde çoğalmaya sağlıklı hayırlı evlatlarınızı olmasına gerekse mesleğinizde büyümeye ve çalışan sayısını ikiye hatta üçe katlayacağınız anlamına gelir. Çoğalmak yükselmek ile tabir edilen bu rüya sizin istikrarlı şekilde çalışmanız kalbinizde her daim sevgi barındırmanız ile olacaktır.

Muz Ve Nar

Rüyada Oruçlu İken Muz Görmek

Sevilen ve sayılan kişilik olduğunuza hayatınız boyunca yardımsever kişiliğinizle tanınacak kimse olacağınıza işaret eder. Alah’ın emir ve yasaklarına  uyup doğru yoldan hiç bir şekilde ayırmamanız ve ibadetlerinizi aksatmamanız ile de tabir edilir. Şayet böyle olursanız hem sağlık açısından hem iş hayatınızda hem de aile içerisinde ki mutluluğun daim olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Muz Kokusu Görmek

Çevrenizde ki bazı kişilerden duyduğunuz rahatsızlık nedeni ile insanlara olan güveniniz sarsılmış olabilir fakat bu durumu  gidip o kişi konuşmak yerine herkese cephe alarak kendinizi koruma altına almaya çalışırsanız bir zaman sonra yalnız kalacağınıza hayatınızın anlamı olarak nitelendireceğiniz hiçbir şeyinizin kalmadığını fark edeceksiniz. Biraz daha ılımlı insanlara karşı olan tutumunuzu yumuşatmanız gerektiğini vurgular.

Rüyada Muz Kabuğu Görmek

İş hayatınızda sizinle sürekli uğraşan sürekli açığınızı arayan gizli bir düşmanınız var olduğunu ifade eder. Arkanızdan konuşulan dedikodular kumpaslar neticesinde işinizden olacağınıza yahut atılma tehlikesi ile karşılaşacağınıza dalalettir. Emin olmadığınız hiç bir durumda bir adım atmamanız gerekmektedir.

Muz Kabuğu

Rüyada Muz Ve Mandalina Görmek

Rızkınızın bol olacağı şansınızın her daim sizinle olduğu zamanlara girdiğinize sağlıklı huzur dolu bir hayat süreceğine alamet edilir. Neşenizin artması ile etrafınızda ki herkes tarafından sevilen biri olduğunuza aynı zamanda akıl verebilecek bilgilere sahip olduğunuz için herkesin size olan güvenini tartışılmaz derecede yüksektir. Şansınızın yaver gitmesi ile iş hayatınızda da kapıların tek tek açılacağı bütçenizin çoğalacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Muz Ve Üzüm Görmek

Üzüm ağız tadınızın düzeleceğine bol miktarda kazanca işarettir. Bu yüksek miktarda ki kazanç alın teri ile kazanılmış mal rızk ile sağlayacağınıza alamettir. Muzla üzüm tek bir şekilde yorumlanmamaktadır. Rüyada görülen nesneler şekillerine göre değişir. Örneğin salkım şeklimde görülmesi hane içerisinde sağlık huzurun artacağını ifade eder.

Rüyada Muz Ve Kivi Görmek

Mesleğinizde başarılara imza atacağınıza hayırlı işlere adım atacağınız anlamalarına gelmektedir. Zamanında görülen hayırlı sağlıklı mutlu bir hayata işareken zamansız görülen kivi alacağınız her kararda daha dikkatli temkinli olmanız gerektiğine söylenen sözlere hemen kanmamanız gerektiğine işarettir.

Rüyada Tatlı Muz Yemek

İnsanın Başına gelecek tüm sıkıntı sorunlarda alacağı önlemler ile aşacağı yolu düşünerek davranması konusunda uyarıcı bir mesaj içermektedir. Ağzınızın tadının bozulmaması için tüm sorumluluklarınızı ihmal etmeden yerinde zamanında yaparak sağlayabileceğinizi unutmayın. Yediğinizin tatlı olması tüm sıkıntı dertlerinizden kurtulacağına hayırlı bir hayat süreceğiniz ile tabir edilir.

Rüyada Muz Ve Armut Görmek

Çok sevineceğiniz mutlu olacağınız havadisler alacağınıza bu haberler neticesinde hayatınıza vereceğiniz yönü belirleyeceğini dalalet etmektedir. Zamanında görülen bu meyveler sağlığınızın yerinde olduğuna kalıcı bir rahatsızlığa yakalanmayacağınızı göstermektedir. Kişinin kendinden emin sağlam bir şekilde durması hem iş hayatında hemde özel hayatında önemli yollar katedeceği anlamına da gelir.

Muz ve Armut

Rüyada Muz Yiyen Maymun Görmek

Her anlamda kötü alışkanlığı olan kötü kalpli bir adama işaret eder. Size kötülük yapmak için en zayıf anınızı kollayan bu kişi sizin sürekli yanınızda yüzü sürekli size gülmektedir. Tabiri caiz ise bu kişi bir köpek gibi sizin izinizi sürüyor, attığınız her adımı takip ettiğine alamettir. Şayet yiyen maymunla rüyanızda bir kavgaya girdiyseniz onu alt ettiyseniz bu gerçek hayattaki düşmanınızı bilerek yada bilmeyerek yaptığı kötülüğü sayacağına dolayacağınıza sizin başınıza açmak istediği tüm fenalığı kendisi yaşayacağı anlamlarına da gelmektedir.

Rüyada Muz Ve Şeftali Görmek

İki anlam ile açıklanan bu tabir de şeftali eğer lezzetli pembe temiz ise kısmetinizin açılacağına şansınızın yaver gideceğine dalalettir. Fakat zamansız görülen şeftali içinize kapanık biri olacağınıza böyle devam ederseniz hayata küsecek aşamaya geleceğinize ve kötü olaylar silsilesine yakalanacağınız şeklinde yorumlanır. Daha dikkatli ve gözlemci bir ruha sahip olmanız sizi yaşayabileceğiniz tüm sıkıntılardan uzak tutacağı anlamına gelir.

Rüyada Muz Ve Süt Görmek

Zahmete girmeden kazanacağınız paraya alın teri dökmeden elde edilen mal ve mülke sahip olmak şeklinde ifade edilir. Muz ve sütü birlikte tüketmek maddi anlamda birikim yapacağınıza bolluk ve bereketin tez zamanda sizi bulacağına işarettir. Kutsal olan ve var olmanın temelinde olan süt sizi her anlamda mutlu edecek ve hayatınıza hayal ettiğiniz şekilde yön vereceğiniz ile tabir edilir.

1 Yorum

  • Merhaba iki rüya ard arda gördüm ilki kırmızı plastik bir kürek görüyorum bu evimizdeki kürek aynı onunla temizlik yaparken köpeklerin uluduğunu duyuyorum

    İkinci rüya ise mutfakta bir bardağa yeşil bi sebze ve yanında muz doğuyorum bu su bardağı oluyor yeşil sebzze gibi olan şey tadı olmadığını düşünüyorum ama muz o tadı dengeleyeceğini düşünüyorum. Ama bunu kendime değilde başka birine ikram etmek için hazırlıyorum sonra da bir dükkanda akıllı kol saati görüyorum.

Rüya hakkındaki yorumum...