Rüyada Karanlık Kuyu Görmek

Rüyada Karanlık Kuyu Görmek

Rüyada Karanlık Kuyu Görmek, hoşnutsuzluk ve belirsizlik gibi durumları ifade eder. Eski bir rüya tabiri kaynağına gör rüyada karanlık kuru görmek, kişinin çevresinde rahatsız olacağı gelişmeler yaşayacağının göstergesidir. Bu rahatsız edici gelişmeler yüzünden kişi uzunca bir süre sosyal çevresinden kendini soyutlamak isteyebilir. Bunun yanı sıra rüyada karanlık kuyu görmek, kısa süre içerisinde hoşnut olmayacağı haberler alacağına delalet eder.

Tüm bunlara ek olarak rüyada karanlık kuyu görmek bir diğer yaygın rüya tabiri kaynağına göre kimsenin hayatı ile alakalı kritik kararlar alacağını ifade eder. Bu kritik kararlar yüzünden kişi yoğun bir psikolojik baskı hissedebilir. Bunun yanı sıra rüyada karanlık kuyu ve benzeri bir şey görmek kişinin sosyal hayatındaki belirsizliklerin yoğunlaşacağının da göstergesidir.

Rüyada Karanlık Derin Kuyu Görmek

Rüyada Karanlık Derin Kuyu Görmek

Rüyada karanlık kuyu görmek tabiri ile benzer anlamlar barındıran rüyada karanlık derin kuyu görmek, kişinin kafa karışıklığı ve belirsizliğe maruz kalacağını ifade eder. Rüyada karanlık derin koyu görmek tabirine göre kişinin risk almaya ve yanlış kararlar vermeye meyilli olduğunu söylemek yanlış olmaz. Yine aynı şekilde rüyada karanlık ya da siyah derin kuyu görmek , kişinin aldığı riskler dolayısı ile birçok şeyini kaybedeceğinin de göstergesi olarak yorumlanır.

Rüyada Derin Kuyu Suyu Görmek

Rüyada Derin Kuyu Suyu Görmek

Rüyada derin kuyu suyu görmek, rüya muhatabı olan kişinin kısa süre içerisinde hayatında radikal değişikler yapacağının göstergesidir. Rüyada derin kuyu suyu görmek tabirine göre kişinin, hayatı ile alakalı riskli ve yanlış kararlar vereceğini ifade eder. Bu kararlar yüzünden özellikle ailesi ve dost çevresi tarafından eleştirilen kişi kısa süreli psikolojik bunalımlar yaşayacaktır. Bunun yanı sıra rüyada derin kuru suyu görmek, kişinin mantıksız kararlar alma potansiyelinin göstergesi olarak da yorumlanabilir.

2 Comments

  • Rüyamda arabadayım. Nasıl olduğunu anlamadan arabayla gökyüzüne çıkıyorum. Ancak yol varmı yokmu bilmiyorum. Çok hızlı bir şekilde araba kullanıyorum. Mavi gökyüzü ve kısmen küçük küçük bulutlar var. Birden arabanın içinde iken kendimi kuyuya düşerken görüyorum. Kuyu ince uzun. Düşüyorum düşüyorum sanki kuyunun sonu yok gibi. Ancak en sonunda kuyunun dibine düşüyorum. Arabadan nasıl indim ne zaman indim hatırlamıyorum. Yani kuyuya arabayla düşmüyorum. Düştükten sonra ölüyormuyum yaşıyormuyum bilmiyorum. Kuyunun içinde su yok sadece onu biliyorum.

Rüya hakkındaki yorumum...