Rüyada Siyah Görmek

Rüyada Siyah

Rüyada Siyah Görmek manevi ve maddi açıdan yüceliğe yükselişlere rivayet edilir. Gördüğümüz yere ve zamana göre maddi konular değişebilir. Bazı yorumcular karanlık günlere rivayet etse de güzel yorumlar güzel günleri çağırır mantığını her zaman kullanmak gerekir. Zenginliğe ve yüksek rütbelere işaret eder.

Şans oyunlarında olan şansınızı güzel kullanır kötü yoldan uzak durursanız rahat biçimde para kazanabilirsiniz. Şans sizden yana olacaktır. Siyah rengini seven insanlar için mutluluk ve huzur çağrıştırır. Sevmeyen insanlar için ise mutsuzluk ve üzüntüyü çağrıştırabilir. Terfi bekleyen insanlar için terfi haberini alacaklarına rivayet eder. Bereket ve bolluğa işarettir. Cebinizden paranız hiçbir zaman eksik olmayacaktır. Dua ile Allah’a ve imana olan inancınız manevi değerinizin de yükseleceğinin habercisidir. Her zaman herkes tarafından kıskanılan zenginliğinizin hırsızlıklarında haberci olduğunu unutmamalısınız

Rüyada Siyah Karga Görmek

Hayır ile yorumlanmayan rüya habercisidir. Hayatınızın detaylı olarak anlattığınız kişinin esasında bir numaralı düşmanınızın olduğunu göreceksiniz. Kötü ve hayırsız haberlerle yüzleşecek her zaman dik durmaya çalışmalısınız. Ailenizin size olan ilgisi azalacak bunun sebebi ise kendinizden kaynaklandığının farkına varacaksınız.

Siyah Kargalar

Rüyada Siyah Bot Görmek

Gittiğiniz seyahatlerde huzurlu zaman geçirirken ansızın küs olduğunuz arkadaşınızla olan karşılaşma oldukça canınızı sıkacaktır. Huzursuz tatil günleri yerini alacaktır. Esas mantıksız olayın sizin sorunları fazla büyütmenizden ve her zaman kendinizi haklı görmenizden kaynakladığının farkına varmalısınız. İnsanlarında düşüncelerini önemsemeli olaya onların gözünden bakmanız gereklidir.

Rüyada Siyah Öküz Görmek

Düğün hazırlığında olan kimseler için hayır ile yorumlanmaz. Ancak mal bakımından büyük mallar kazanacağına ve hane içine büyük paralar söz konusu olacağına alamet edilir. Düğün hazırlığında olacak bazı karmaşıklar yüzünden ertelenme söz konusu olabilir. Miras bekleyen kimseler için ise mirasın kısa zamanda olumlu sonuçlanacağına işarettir.

Siyah Öküz

Rüyada Siyah Valiz Görmek

Hayatınızda bazı değişikler isteyecek taşınmalar ile sonuçlandıracaksınız. Mutluluk ile olan günlerde sıkıntınızın olduğunu hissedeceksiniz. O da bulunduğunuz yerden sıkılma durumu olarak yorumlayabilirsiniz. Biraz uzaklaşmak veya ev değiştirmek yeni komşular edinmek sizin içinde iyi olacaktır. . .

Rüyada Siyah Yılan Sokması

Günleriniz güzel geçerken gerçek dostluklar kurduğunuzu zannederken esasında yanıldığınızın farkına varacaksınız. Yiyeceğiniz dost kazığı ile hayata insanlara olan inancınız güveniniz tamamen kaybolacaktır. Hiçbir zaman eksikliklerini söylemediğiniz dostunuzun ona yaptığınız iyiliklerin gerçekten onun açısından hiç olduğunu göreceksiniz. Bin tane iyilik yapsanız da bir tane kötülük yaparsanız o bin tane iyiliğiniz tamamen unutulacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...