Rüyada Cenaze Görmek

rüyada cenaze görmek

Rüyada Cenaze Görmek uzun zamandır haber alamadığınız arkadaşınız ile yakın zamanda görüşeceğinize delalettir.Rüyanızda katıldığınızı görmeniz hayatınızda yenilikler yapacağınıza işarettir. Kendi tabutunuzu görmeniz para ve mala yorumlanır. Güneşli havada töreni görmeniz evlenip çocuk sahibi olmaya, bekarlar için evlenmeye, şayet hava kapalı ise kötü haber alacağınıza veya hasta olamaya işarettir.

Rüyada Cenaze Merasimine Katılmak

Rüyada cenaze alayının arkasından gitmek uzun ömre,  kendi ailesinden biri ise ve ağlayarak takip ediyorsa ailesinden hasta olan kişi varsa iyileşeceğine işarettir. Çocuk bekleyenler için erkek çocukları olacağına işaret etmektedir.Cenazenin kendisine ait olduğunu gören kimsenin mutlu, sağlıklı, uzun ömrü olacağına delalettir. Topluluğun başında kişiyi görmek o kişinin o topluluğa liderlik edeceğine veya başka topluluğa baş olup zulüm yapacağına delalettir.

Rüyada Cenazeyi Gömmek

Komşunuzun cenazesinde kişinin defin hazırlıklarını yapmanız komşularınızın sizin hakkındaki görüşlerin olumlu olduğuna işaret eder. Cenaze duasına iştirak etmeniz dünya nimetlerinden faydalanacağınıza, rüyayı gören yaşlı ise ibadetle meşgul olmasına, genç ise hayata bağlı yaşamayı seven biri olduğuna işaret eder. Cenaze işlerini yapmak aynı zamanda düğün için de uğraşıp koşuşturmaya işaret eder.

Rüyada Cenazenin Uçtuğunu Görmek

Cenazede ölen kişinin katılanların üzerinde uçtuğunu görmek o ahaliden büyük bir insanın öleceğine, uçan kişi tanınıyorsa o kişinin öleceğine işaret eder. Eğer cenaze uçmuyor yürüyorsa yolculuk edeceğinize, rüyayı gören kadınsa evleneceğine, cenazesi olup ta kimsenin katılmadığını görmek makam kaybetmeye veya işlerinin bozulmasına delalet eder. Cenazenin havada yürür vaziyette olması ise o yöre halkının yapacağı kötü işlere yorumlanır.

Rüyada Cenaze Taşımak

Rüyada bir cenazeyi taşıdığını gören kimsenin bir mal edineceği, ve herkesin o kişiye muhtaç olacağı manasına gelir. Yapmış olduğunuz işlere ve çevrenize dikkat etmeniz tavsiye olunur.

Rüyada Kendi Cenazesini Görmek

Rüyasında kendi cenazesini görüp eller üzerinde kaldırıldığını gören kimse büyük bir nüfuz elde eder. İnsanların cenazesinde arkasından ağladığını gören kişinin sonun iyi olacağına yorumlanır. Halkın cenazesini övgü dolu sözlerle uğurlanan kimsenin de iyi bir sonu olur. Cenazesinde katılanların arkasından kötü sözler söylendiğini işitmek kişinin sonunun iyi olmayacağına delalet eder.

Çarşıda Cenaze Görmek

Rüyada cenazenin görüldüğü çarşıda iyi alışveriş olup malların tükeneceğine işaret olur. Kazanılan para israftan uzak olarak harcanılmalıdır.

Rüya hakkındaki yorumum...