Rüyada Ağlamak

rüyada ağlamak

Rüyada Ağlamak rüyanın durumuna göre sevinç ya da üzüntüye işaret eder. Rüyada sessizce ağlamak kederin ve üzüntünün bitmesine, rüyada ağlarken gözden yaş gelmesi mutlu olmaya, sakin sakin ağladığını gören kişi için, tasadan kurtulmasına işaret eder. Rüyada ağladığını gören kişi Allah’ın rahmetine vakıf olur. Gözyaşı sıcak ise kedere, gözyaşı soğuk ise tasa ve üzüntüden kurtulmaya tabirdir. Ağlayan kişinin çok mutlu olacağına, ağladığından dolayı gözlerinin yaşlarla dolu olması helal mal kazanılacağına işarettir. Para yönünden çok rahatlayacağına rivayet olunur.

ağlamak

Rüyada Hıçkırarak Ağlamak 

Rüyada ağlamak özellikle hıçkırarak ağlamak iş yaşantısında ya da aile yaşantısında yaşanılacak üzen olaydan dolayı büyük sıkıntı içine girileceğine, sorunların arka arkaya geleceğine, dertlerin artmasına, madden ve manen olarak kötü döneme girileceğine ve gözyaşı dökülmesine işaret eder. Aynı zamanda, yapılan işte meydana gelen sıkıntılardan dolayı işin askıya alınacağına işaret eder. Yeni iş için çok acil olarak çalışmalara başlanmasına yorumlanır.

Rüyada Ölen Kişinin Arkasından Ağlamak

Bazı kayıplar yaşanıp ve bunlar için hayıflanmaya işaret eder. Parasal kayıpların çöküş yaratması ruhsal anlamda da kayıplara neden olmasına, rüyayı gören kişi üzerinde kötü etkiler bırakmasına ve uzun süre bunun etkisinden kurtulamamasına tabir edilir. Yaşanan bazı kötü ve onur kırıcı olaylardan dolayı ruhsal desteğe çok ihtiyaç duyulduğuna delalet eder.

ağlamak

Rüyada Sessiz Ağlamak

Ses çıkarmadan içli içli ağladığını görmek, parasal ve ruhen bereketli günlerin kapınıza gelecek olduğuna işaret eder.. Sessiz sessiz ağlayan kişi her kimse gerçek yaşamında kişinin içinde Allah korkusu belirir. Rüya yorumcularına göre bu rüya Allah’ın rahmetinin kişiye geleceğine işaret eder. Rüya sahibi sevinir ve mutluluk yaşar. Fakir kişi bu rüyayı görmüş ise zenginlik ve berekete vakıf olur.

Rüyada Sesli Ağlamak

Sorunlu bir iş sahibi olup ve sıkıntı içine girmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin, yaptığı işte yapacağı hatalı adımdan dolayı çok zor durum içine gireceğine, hayalini kurduğu şeylerden gün be güne uzaklaşacağına delalettir. Sevdiği insan ile alakalı olarak kıskançlık duymasına, anne ve babası ile ilgili kötü haber almasına ve bir sağlık sorunu yaşayabileceğine delalet eder.

ağlamak

Rüyada Ağlamak Uyanmak

Rüya sahibinin, kendisi için çok değerli olan, büyük saygı duyduğu ve sevdiği bir kişinin yaptığı bir işte kendisine yardımcı edeceğine, bu sayede sorunları teker teker çözeceğine işarettir. İşlerin yolunda olacağına, hayırlı haberlere, dertlerin bitimine ve askıda olan projelerin yakın bir zaman içinde tamamlanmasına yorumlanır.

Rüya hakkındaki yorumum...