Rüyada Birini Öldürmek Ve Kaçmak

Rüyada Birini Öldürmek Ve Kaçmak

Rüyada Birini Öldürmek Ve Kaçmak hayırla değil, şerle yorumlanır. Gelecek kötü haber aynı zamanda olayların habercisidir. Başınıza gelen bir olaydan ötürü çevreniz ailenizle kötü tartışmalar yaşayacak eğer ailenizle yaşıyorsanız evden ayrılma durumları ortaya çıkacaktır. Kara bulutlar başınızdan eksik olmayacaktır. Girdiğiniz zor işlerde zorlukları aşamadan pes edeceksiniz demektir. Hayatınızın kontrolü elinizde olmanıza rağmen siz bunu illegal yollardan sağlayacaksınız.

Rüyada birini öldürmek ve kaçmak aile hayatınıza gelecek sağlık problemi ciddi durumlar söz konusu olacak. Asıl üzücü olay bu zaman yaşanacaktır. Hayatınızın akışı değişecek moral bozukluğundan kaynaklı iş hayatında düşüşler meydana gelecektir. Sağlığına kavuşması ise uzun zaman alacak. İş hayatınızda başvurduğunuz hile illegal yolların esasında hayırlı olmadığının geç olmadan farkına varmalısınız. Esas konu sizin bunu başkalarının fark etmeden fark etmeniz olacaktır.

Birini öldürmek Allah katında çok büyük günahtır. Gerçekte böyle bir durum yaşanmaması için davranışlarına dikkat etmelisiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinize dikkat etmeli onları kırmamaya özen göstermemelisiniz.

Rüyada Adam Dövüp ve Kaçmak

Rüyada Adam Dövüp ve Kaçmak

Rüyada birini öldürmek sonra kaçmak öncesinde o adamı dövmek iş yaşamınızda yada aile yaşamınızda söylememesi gereken sözcükleri gereksiz ilgisi olmayan kişilere söyleyerek ortamda aniden gelişen tartışmaları meydana getireceğinize delalet edilir. Asıl suçlunun kendinizin olduğunun farkına varmalısınız. Hayatınızda ki önemli anların tadını kaçırmayı her zaman başardığınızdan dolayı kendinizde bir sorgu olacaktır. Ama bunu da kendiniz halledebilirsiniz. Aile ortamında daha saygılı konuşmayı hareketlerinize dikkat etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Sizin gibi düşünmeyen insanların üzerine gitmemeli onların da görüşlerini dinleyip herkesin fikrine saygılı olmalısınız. Yoksa akrabalarınızla olabilecek sorunlar çok yakında ortaya çıkacak uzun süreli küslükler olacaktır. Gereksiz kişiler ile de muhatap olmamayı öğrenmeli onlar ile fikir alışverişlerinde bulunmamalısınız. Kontrol sizin elinizde olduğunu unutmayın.

Rüyada Başkasının Adam Öldürüp Kaçtığını Görmek

Görmemeniz gereken, duymamanız gereken şeyleri görüp duymanıza yorumlanır. Bu durumda zor durumda kalacak oluşan engellerden dolayı kimseye anlatamaz hale geleceksiniz. İçinizde kalacağına yakınınız olan birine güvenip onunla paylaşabilirsiniz. Hayatınızda ki sıkıntılar daha da bu olaylardan dolayı çoğalacağına delalet edilir. Kişinin yerlerine hareketlerine ayrıca kimlerle arkadaş olduğuna iyice sorgulamalı ondan sonra yakınlığını koymalıdır.

Rüya hakkındaki yorumum...