Rüyada Araba Görmek

rüyada araba

Rüyada araba görmek işlerinizle ilgili durumların müjdecisidir. Rüyalar asırlardır çeşitli şekillerde yorumlanır. Bazı rüyalar iyiye işaret ederken, bazı rüyalar ise iyiye giden şeylerin etkisinde kalındığı içindir. Rüyada görülen nesnelerin ne şekilde görüldüğü çok önemlidir. Yorumlanırken nasıl görüldüğüne bağlı olarak yorumlanır. Araba rüyaları hayra yorumlanır. Genel olarak mevkide yükselmesini işaret eder.

Rüyada Arabaya Binmek

Rüyada arabaya binmek, eğer işiniz kendi işiniz ise, işlerinize büyük bolluk geleceğine, eğer başka birinin iş yerinde çalışıyorsanız, işinizde beklemediğiniz makama yükseleceğinize işaret eder. Bu rüya seviyenin ilerlemesinin ve yükselmenin habercisidir. Bu rüya devlet kapısından gelecek yardımlarla da tabir edilmektedir. Devlet kapılarında çalışan bazı kişilerin iyiliği dokunabilir. Bu rüyanın diğer yorumu ise evladınızın hayırlı evlat olarak yetişeceğidir. Rüyada arabaya binmek tatil için veya iş maksadıyla yapılan yolculukla da tabir edilmektedir.

arabaRüyada Araba Almak

Uzun zamandan beri hayal edilen ve gerek parasal imkânlar gerek zaman olmamasıgibi sorunlardan dolayı gerçekleştirilemeyen planın hayata geçirileceğine, güzel yaşama sahip olunacağına, sevilen ve saygın kişi olunacağına ve aile bireyleri ile beraber işe girileceğine işaret eder. Aynı zamanda, güzel haberler alınacağına ve bu haberlerin gelmesiyle kısa süreli bir tatile çıkılacağına yorulur.

Rüyada Araba Sürmek

Sevilen bir kişi ile birlikte yapılacak bir işte çok doğru adımların atılmasıyla birlikte büyük kazançlar ve başarılar kazanılacağına, stresli durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapıları açacağına, yeni kişilerle büyük planlar yapılacağına, iyi bir kısmet ile yuva kurulacağına  ve rahata ulaşacağına işaret eder.

Rüyada Kırmızı Araba Görmek

Hem mutluluk hem de üzüntü olarak ifade edilir. Rüya sahibinin yüzünü güldürecek, hayatını adeta cennete dönüştürecek, kendisine yaşadığı tüm üzüntüleri, hayal kırıklıklarını, dertleri, umutsuzlukları ve gönül acılarını unutturacak bir kimse ile tanışacağı ve onunla çok güzel olacak bir birliktelik kuracağı anlamına gelir. Bu rüya bir diğer yandan da kişinin bazı kimselerle kavga edeceği ve huzurunun kaçacağı ile tabir edilir.

arabaRüyada Araba İle Kaza Yapmak

İyi anlama gelmez ve iyiye işaret etmez. Rüyayı gören kişinin güvendiği kişiler tarafından kötülükler görmesi nedeniyle kötü günler geçireceğine, işinden ve ekmeğinden olacağına işaret eder. Rüya sahibinin hiçbir şeyin istediği gibi olmayacağı, aklına dahi gelmeyen şeylerin başına geleceğini ve korkularının, endişelerinin ve tedirginliklerinin de yersiz olmadığının anlaşılacağı olayların yaşanması anlamına gelir.

Rüyada Chery Görmek

Hayatınızın ilerleyen dönemlerinde lüks olacak olan hayata sahip olacağınıza delalet eder. Eğer Chery’nin rengi kırmızı ise zenginliğin yanında mutluluk saçacak evliliğinizin olacağına da işarettir. Ancak Cherry siyah renkte ise gelecek olan zenginlik kolay elde edilmeyecek ve hayatınızın çabalamak ve çalışmak ile geçeceğinin göstergesidir. Aynı zamanda Chery sağlıklı günlerin de habercisidir.

Chevrolet Araba

Rüyada Chevrolet Görmek

Chevrolet dayanıklılığın, güçlenecek olan vücudun, demir gibi bünyenin yansımasıdır. Bu özellikler sizin vücudunuzda bulunabileceği gibi, yeni tanışacağınız ve hayatınıza mutluluk getirecek insanda da bulunabilir. Aynı zaman yakın çevrenizde sizin hakkınızda kötülük düşünen birden fazla insanın bulunduğunun da işaretçisidir.

Rüyada Chrysler Görmek

Chrysler genellikle sıkıntılı günlerin habercisi olarak yorumlanır. Ancak bu sıkıntılı günler kalıcı değildir. Sıkıntılarınız hızlı olacak şekilde geçecek, arkasından ferah günler gelecektir. Yakın tarihte komşularınızın sizi rahtsız edebileceğinin de işaretçisi şeklinde yorumlanabilir. Dikkatli olmak gerekmektedir.

Rüyada Citroen Görmek

Hayalinizdeki ruh eşinizin hayatınıza girme vaktinin yaklaştığı şeklinde yorumlanabilecek iken, eğer ruh eşiniz ile zaten tanışmış ve mutlu birlikteliğiniz var ise ilişkinizin daha da kuvvetleneceği anlamına gelir. Hayatınızda ki sıkıntıları aşmanız için ruh eşiniz size yardımcı olacaktır.

Citroen

Rüyada Dacia Görmek

Rüya sahibi eğer ticari olmayan Dacia gördü ise mal varlıklarında beklenmedik çalkantıların olacağına ve ticari hayatta olumsuzluklarla karışılacağına dalalet olarak yorumlanabilir. Ancak ticari olan Dacia gördü ise hayatının ilerleyen dönemlerinde hayal ettiği zenginliğe kavuşacağının işaretçisidir.

Rüyada Daewoo Görmek

Düşte Daewoo görülmesi, uzun zamandır haber alamadığınız arkadaşınızdan veya aile üyenizden yakın zaman da haber geleceği anlamına gelir. Ancak bu haber hem kötü hem de iyi olabilir. Her ihtimale karşı da hazırlıklı olunmalıdır. Bunun yanı sıra Daewoo arzulanan işin veya mevkinin kazanılmasında kısa süre içerisinde gelişmelerin olacağına da işarettir.

Rüyada Daihatsu Görmek

Eğer dövüş sporları ile ilgili iseniz bu alanda başarı kazanacağınız, daha önce hiç ilgilenmedi iseniz bu alana yönelebilineceğinin işaretidir. Aynı zamanda Daihatsu; hastalıktan kurtulma anlamına gelebilir. Sağlıklı olacak olan hayatı işaret eder.

Dfm

Rüyada Dfm Görmek

Dfm ünlü bir ticari araç olduğu için, yaşamınızda sırtınızda sizinle birlikte gelen yüklerden arınacağınız anlamına gelebilir. Ancak bu arınmanın gerçekleşebilmesi için fedakarlıklar yapmalı, sevdiklerinize zaman ayırmalı ve çaba göstermelisiniz. Aynı zaman da ferah, dertsiz ve tasasız olacak olan yaşamın sizi beklediğinin işaretçisidir.

Rüyada Dodge Görmek

Dodge zenginliğin, varlığın göstergesidir. Şansınızın açılacağı, şans oyunlarından veya beklenmedik yerlerden gelecek olan yüklü miktarda paranın habercisi şeklinde yorumlanır. Bu dönemde bu fırsatı iyi değerlendirmek rüya sahibinin yararına olacaktır. Bunun yanı sıra iş hayatınızdaki şansınız da güçlenecek rakiplerinize karşı daha sağlam duruş sergileyebilecek konuma geleceğinizi de ifade eder.

Rüyada Fiat Görmek

Düşte Fiat görülmesi, düş sahibinin veya çevresindeki insanlardan birinin beklenmedik vefat haberiyle karşılacağının habercisidir. Bu vefat haberi yakın çevreden veya hayranı olunan ünlü bir isimden de gelebilir. Aynı zaman da Fiat, sıkıntılı günlerin aşılacağının da habercisidir. Eğer Fiat park halinde ise sıkıntılı günlerin geçilebilmesi için çaba göstermeniz gerektiği şeklinde yorumlanabilir. Ancak hareket halinde ise siz fark etmeden bu günler geçip gidecektir.

Ford Görmek

Rüyada Ford Görmek

Rüya sahibi eğer yalnız ise kapıda olan aşkın habercisidir. Beklenmedik insanla aranızda oluşacak olan aşk hayatınıza her anlamda mutluluk katacaktır. Bu durumun göze alınarak hareket edilmesi mutlu hayatın kapısını aralayacaktır. Eğer rüya sahibinin hali hazırda ilişkisi var ise; bu ilişkiyi zorlu günlerin beklediği şeklinde yorumlanabilir. Kavgalı, tartışmalı ve hatta ayrılık sürecine kadar gidecek sıkıntılı dönemlerin yaklaştığının işaretçisidir.

Rüyada Geely Görmek

Geely, üretkenlik ve bereket şeklinde yorumlanabilir. Bu üretkenlik kendini iş ortamında gösterebilecek iken üzerinde uğraşılan proje var ise burada da gösterebilir. Evlat sahibi olmak istiyor iseniz önünüzdeki dönem bunun için en uygun dönemdir. Aynı zaman da Geely, rüya sahibinin gelir düzeyinde ilk başta azalmanın ancak sonrasında varlıklı bir insana dönüşmesinin işaretçisi olabilir.

Rüyada Hyundai Görmek

Düşte Hyundai kırılganlık ve kaybın işaretidir. Bu kırılganlık; birçok eşyanın kırılması, sevilen birçok insanın duygularının kırılması anlamına da gelebilir. Aynı zaman da değerli olan eşyanın kaybolabileceği veya daha önce kaybolmuş olan eşyanın beklenmedik şekilde rüya sahibinin karşısına çıkabileceği şeklinde de yorumlanabilir.

Hyundai Görmek

Rüyada İnfiniti Görmek

Düşte İnfiniti yakın zamanda seyahatin göstergesidir. Uzun zamandır gidilmek istenen yere yolculuk fırsatının kısa süre içerisinde karşınıza çıkacağı şeklinde yorumlanır. Bunun yanı sıra İnfiniti yakın zamanda teknolojik açıdan gelişmiş eşyaya sahip olacağınızın da göstergesi olabilir.

Rüyada Isuzu Görmek

Isızu, ticaret hayatında başarının göstergesidir. Rüya sahibine ticarete atılma fırsatlarının çıkacağına veya mevcut ticari hayatta başarının sağlanacağına delalet eder. Ancak ticari hayattaki başarı kolay kazanılmayacak, aile ve sosyal yaşantı da olumsuzlukların baş gösterecektir.

Rüyada Kia Görmek

İhtişamın ve zarafetin göstergesidir. Bu sebepten dolayı rüyayı gören kişinin arkasından olumsuz konuşan insanların olduğu, kıskanıldığı şeklinde yorumlanabilir. Bu insanların kısa sürede kendilerini belli edeceklerdir. Bu insanları hayatınızda tutup bu şekilde devam edeceğinizin veya hayatınızdan temelli çıkarıp huzura ereceğinizin kararını verme zamanının yaklaştığına delalet eder.

Kia Görmek

Rüyada Lada Görmek

Eski dosttan gelecek hayırlı haberler şeklinde yorumlanabilir. Bu hayırlı haber evlilik, çocuk ve maddi gelir artışı şeklinde olabilir. Bunun yanı sıra rüyadaki Lada, eski aşkların yeniden alevlenebileceği ve bu ilişki de yeni bir sayfa açılıp mutluluğun yakalanabileceği anlamına da gelebilir.

Rüyada Lancia Görmek

Yükselmek ve başarılı olmaya delalet eder. Rüya sahibinin tez zamanda mevcut işinde terfi alabileceği, ilgilendiği başka bir mesele var ise bu meselede başarılı olabileceği anlamına gelebilir. Bunun yanı sıra düşte görülen Lancia eski model ise rüya sahibinin hayatının ilk aşamalarında yaşadığı bir sağlık probleminin yeniden tekabül edebileceği anlamı taşır.

Rüyada Lexus Görmek

Oburluk, aşırı kilo alımının göstergesi olabilir. Rüya sahibinin rüyayı izleyen günlerde yediklerini dikkat etmesi önerilir. Bunun yanı sıra Lexus, sağlıkta günlük hayatı çok etkilemeyecek derecede bozulmaların da olabileceğinin habercisidir. Aynı zamanda düşte Lexus, beklenen ve sıraya konulmuş işlerde son dönemece çıkılacağının ve en kısa sürede tamamlanacağının işaretçisidir.

Lexus Görmek

Rüyada Mazda Görmek

Rüya sahibinin ilerleyen hayatında hayırlı bir çocuk sahibi olacağını gösterir. Yaşlılığında veya herhangi bir sağlık sorununda bu evlat ona en büyük desteği sağlayacaktır. Aynı zamanda Mazda, huzura ermenin, sıkıntılardan kurtulmanın da göstergesi şeklinde yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi daha huzurlu bir hayat sürecektir.

Rüyada Mini Cooper Görmek

Eli açıklığın, har vurup harman savurmanın göstergesidir. Rüyanın sahibinin daha tasarruflu olması, harcamalarına dikkat etmesi onun açısından faydalı olabileceği söylenebilir. İlerleyen dönemlerde yüksek borç altına girilebileceğinin habercisidir.

Rüyada Kırmızı Mini Cooper Görmek

Kötü alışkanlıkların tez zamanda biteceğine işaret edebilir. Daha sağlıklı ve uzun bir hayat rüya sahibinin önündedir. Bununla birlikte kırmızı renk kısmetin habercisidir. Kırmızı Mini Cooper, rüyayı gören kişinin düşüncelerine ve gönlüne uygun bir kısmetin tez zamanda karşısına çıkacağının işareti olabilir. Hali hazırda bir ilişki var ise ilişkinin daha da kuvvetleneceğine rivayet edilir.

Kırmızı Mini Cooper

Rüyada Mitsubishi Araba Görmek

Mitsubishi araba görülmesi, düş sahibinin çalkantılı bir hayatı olacağına işarettir. Düş sahibinin hayatında inişli çıkışlı birçok problemle karşılaşacağına rivayet edilir. Eğer Mitsubishi spor model ise  sorunları gönlüne göre bulduğu bir eş ile aşacağına; eski model ise annesi, babası veya kardeşi ile birlikte bu sorunlara göğüs gereceğine rivayet edilir.

Rüyada Mitsubishi Kamyonet Görmek

Düş sahibinin ilerleyen günlerde büyük bir kavga edeceğinin işaretçisidir. Bu kavga hiç tanımadığı bir insanla olabileceği gibi yakınlarından birisi ile de olabilir. Eğer Mitsubishi kamyonet eşya ile yüklü ise kavgadan galip ayrılacağı, eğer eşya ile yüklü değil ise bu kavgayı kaybedip zarar alabileceği anlamına gelebilir.

Mitsubishi Kamyonet

Rüyada Nissan Görmek

Düş sahibinin beklenmedik bir hastalığa yakalanacağının işaretçisi olabilir. Bunun yanı sıra Nissan huzuru bozacak bir haberin gelecek günlerde düş sahibinin karşısına çıkacağının habercisidir.

Rüyada Opel Görmek

Zenginliğe delalet eder. Rüya sahibi yaşamının ilerleyen dönemlerinde düşlediği zenginliğe kavuşacağının işaretçisidir. Hedeflediği işlerinde başarılı olacağının ve lüks bir yaşamın işaretçisi olabilir. Düş sahibinin planladığı işlerde başarıya kavuşacağı rivayet edilir.

Rüyada Peugeot Görmek

Manevi olarak sıkıntıların artacağının, karamsar günlerin başlayacağının göstergesidir. Bununla birlikte Peugeot, tembelliğin ortadan kalkacağının ve daha verimli zamanların yaklaşacağının da göstergesi olabilir. Karamsarlıktan ve sıkıntılardan uzaklaşmak için, mevcut işe daha çok odaklanmanın faydalı olacağına rivayet edilir.

Peugeot Görmek

Rüyada Proton Araba Görmek

Proton araba, psikolojik buhranların teveccüh edeceğinin habercisidir. Bu buhranlar rüya sahibinin çevresinde veya kendisinde olabilir. Bunun yanı sıra Proton araba, hayattaki şansın artacağına da rivayet edebilir. Bu şans kendisini; iş ve aşk hayatında gösterecektir.

Rüyada Renault Görmek

Çekişmeye delalet eder. Düş sahibinin rakiplerinin ona karşı planlar yaptığını ve bu planları kısa süre içerisinde gerçekleştirebileceğine işaret olabilir. Eğer düş sahibi firma sahibi ise rakip firmalardan bir hamle gelebilir. Eğer çalışan ise şirket içerisinde çalışan başka bir elemandan bir hamleye delalet edebilir. Bunun yanı sıra iş hayatında yükselmeye de rivayettir.

Rüyada Rover Araba Görmek

Düş sahibinin üzerindeki yüksek nazarın işaretçisidir. Düş sahibini çekemeyen insanların etrafında yoğun olduğuna ve arkasından kötü sözler sarf edildiğinin göstergesi olabilir. Bununla birlikte Rover araba, kalp kırıklarının da işaretçisidir. Rüya sahibinin yakın zamanda kalbini kıracak deneyimleri olabilir.

Rüyada Saab Araba Görmek

Yabancı bir milletten bir insanla yakın zamanda aşk yaşanılabileceğinin işaretçisi olabilir. Bu aşk rüya sahibinin hayatı boyunca unutamayacağı ve mutluluk getirecek bir aşk olacaktır. Hatta bu aşkın evlilik yoluna kadar gidebileceği rivayettir. Bununla birlikte düş sahibinin önünde yurt dışına gerçekleşecek bir seyahat olabilir.

Rüyada Seat Görmek

Orta halli ama huzurlu ve konforlu bir yaşamın işaretçisidir. Eğer rüyadaki araç spor model ise rüya sahibinin yaşamı maddi açıdan beklediğinden daha rahat olabilir. Eğer spor araç değil ise düş sahibi maddi olarak çok yükseklere erişemese de huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğine rivayet edilir.

Rüyada Skoda Görmek

İyiliğin ve yardımseverliğe delalet eden düşte Skoda görülmesi, düş sahibinin etrafında yardıma ihtiyacı olan bir insanın bulunduğuna delalettir. Düş sahibi bu insanın elinden tutarak hem kendi hayatına hem de bu insanın hayatına mutluluk getirebilir. Aynı zamanda düşte Skoda görülmesi beden yorgunluğunun da işareti olabilir.

Skoda Görmek

Rüyada Smart Görmek

İçe kapanıklığın, iç sıkıntılarının yoğunluğunun artık bedensel problemlere yol açabileceğine işaret etmektedir. Düşte Smart görülmesi, sağlık problemlerine delalet eder. Bedensel problemlerin uzun süreli olabileceği ve dinlenmeye ihtiyaç duyulduğunun işaretidir.

Rüyada Ssangyong Görmek

Uğursuzluğa, kötü şansa rivayet eder. Düş sahibinin çevresine dikkat etmesi, arkadaşlarını gözden geçirmesi gerekmektedir. Bunun yanı sıra şansa bağlı konularda yaşayacağı başarısızlığa işarettir. Bu başarısızlık iş hayatında ve derslerde de kendisini gösterebilir.

Rüyada Subaru Görmek

Birinci dereceden akrabalarla yaşanacak bir münakaşadan sonra gelecek olan aile içi huzursuzluğun işaretçisi olabilir. Düşte Subaru görülmesi genellikle insan ilişkilerinde yaşanacak olan çatışma şeklinde yorumlansa da bu çatışmalardan sonra gelecek olan sosyal hayatı düzenlenmenin ve iç huzura kavuşmaya da delalettir.

Rüyada Suzuki Görmek

Kalp kırıklıklarının biteceği, tekrar mutlu bir yaşamın ortaya çıkacağının rivayetidir. Düşte Suzuki görülmesi, bunun yanı sıra ruh eşinizin sizinle birlikte aynı sorunları yaşadığının ve yardıma ihtiyacı olduğunun göstergesidir. Birlikte bu sorunları daha kolay bir şekilde atlatılabileceği gibi sorunsuz mutlu bir hayatın da kapıları açılabilir.

Suzuki Görmek

Rüyada Tata Görmek

Ani gelişecek ve hayatınızı değiştirecek olan olayların başlayacağının işaretidir. Bu olaylar hem olumlu hem olumsuz olabilir. Ani bir ölüm haberi, beklenmedik maddi bir gelir, beklenmeyen bir insandan aşk teklifi şeklinde gerçekleşebilir. Ancak bu durumlardan herhangi birisinin hayatınızı kalıcı olarak değiştirebileceği rivayet edilir.

Rüyada Toyota Görmek

Sporla ilgileniliyorsa ilgilenilen spor dalında başarının ve galibiyetin habercisidir. Eğer spordan uzak iseniz bedeninizin spora ihtiyaç duyduğunun da göstergesi olabilir. Bunun yanı sıra uzaklardan gelecek bir başarı haberi ile mutluluğun da geleceğine rivayettir.

Toyota Görmek

Rüyada Volkswagen Görmek

Maddi varlıkların artacağı, ev, araba ve mal mülk sahibi olunacağına rivayettir. Eğer Volkswagen mavi ise bu maddi kazanç kısa sürede gerçekleşecek, sarı ise biraz zaman alacak, kırmızı ise gönül verdiğiniz insanın bu varlıklara sahip olacağı ve sizinle paylaşacağı şeklinde yorumlanabilir. Bunun yanı sıra Volkswagen sağlıkta daha dirençli olunacağının da göstergesi olabilir.

Rüyada Volvo Görmek

Bilindiği üzere Volvo dayanıklı ve sağlam bir arabadır. Düşte Volvo’nun varlığı sağlığın güçleneceği, duygusal açıdan daha dayanıklı bir hale geleceğiniz şeklinde yorumlanabilir. Aynı zamanda soğuk iklim insanlarıyla yakın zamanda münakaşa halinde olacağınızın da göstergesi olabilir. Bu münakaşa sonrası gelecek olan dönemi iyi değerlendirmek gerekmektedir. Çünkü bu süreçte huzurun da sağlanabileceği gibi daha problemli günler de ortaya çıkabilir.

Rüya hakkındaki yorumum...