Rüyada Zarar Görmek

rüyada zarar

Rüyada zarar görmek yorumu insanın işlemiş olduğu günah şeklinde tabir edilir. Çok farklı anlamları olmakla birlikte bir diğer anlamı da üzüntü, gam ve sıkıntıya neden olacak olaylar yaşamaktır. Böyle bir rüya gören kişi günlük hayatta yaptığı her işinde dikkatli ve özenli olması gerektiğinin ikazıdır. Bazı alimlere göre ise zarar rüyaları gerçek anlamının tam tersi olacak şekilde yorumlanmaktadır.

Rüyada Zararsız Yılan Görmek

Yılan düşman demektir, zararsız yılan düşmanın ne yaparsa yapsın kişiye zarar veremeyeceğine, hiçbir sıkıntı yapamayacağı ve tutarlılık gösteremeyeceği şeklinde yorumlanır.

zararsız yılan

Rüyada Zarar Ve Musibet Eriştiğini Görmek

Kişinin Allah’ın (C.C.) tüm müslümanlara farz kıldığı görev ve dini emirleri yerine getirmesi gerektiğine delalet eder. Böyle rüyayı gören kişinin çevresinde hasta bir kişi var ise vefat edeceğine, fakirliğe, kalp gözünün kör olması anlamları da vardır.

Rüyada Zarardan Kurtulduğunu Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin tövbe edeceğine, günahlardan alınacağına, helal olana yakın duracağını, hayırlı ameller yapacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişi hasta ise şifa bulur.

zarardan kurtulmak

Rüyada Zarar Ziyan İşlediğini Görmek

Maalesef hayırlı değildir. Kişinin günaha yönelmesine, Allah’ın (C.C.) emirlerinden uzaklaştığını, günah işlediğinin bunlardan uzaklaşması için ikaz niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Zararlı Balık Görmek

Balık görmek bolluk, kısmet olarak tabir edilse de zararlı balık ise Danyal (A.S.)’ın tabirine göre faydasız mala, hayırsız kazanca delalet etmek şeklinde yorumlamıştır.

zararlı balık

Rüyada Zarar Verdiğini Görmek

Bir kimseye faydasının dokunmasına, kişinin bulunduğu kötü durumdan çıkmasına yardımcı olacağına delalet eder. Bir diğer anlamı da adalet yoksunu kimsenin rüyayı gören kişiyi kandırması anlamı da vardır. Eğer rüyayı gören kişi bekar ise ağırbaşlı, dürüst bir kimse ile yuva kurmak şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Zararsız Aslan Görmek

Aslan güce, şana, şöhret olarak yorumlanır, zararsız aslan ise, rüya sahibinin zor günler sonrasında feraha kavuşacağına, sıkıntılı günleri arkada bırakacağı şeklinde alimler tarafından yorumlanmıştır.

zararsız aslan

Rüyada Zarar Veren Birini Görmek

Nadir olarak düşmanlık eden biri ile dost olacağına, ondan fayda göreceğine, gücünden faydalanacağına delalet etmektedir. Çoğu zaman bu kişilerin devlete karşı olduğu insanların zararına işler yaptığı hayırlı olmayan kişilerle çalışıp milletin yuvalarını yıktığına işarettir.

zarar vericiler

Rüyada Zarar Görmeyen Deprem Görmek

Hayatınızın bir kısmının iyiye giderken bazı sıkıntılar olacağını ama bunun herhangi bir devamlılığı olmayacağını her şeyin tekrar iyiye gideceğine işaret eder. Hayatınız ile bazı sıkıntıların ciddi olmayacağı şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüya hakkındaki yorumum...