Rüyada Aslan Görmek

rüyada aslan

Rüyada Aslan Görmek devlet başkanı anlamına gelir. Aslanın bedeninden kopmuş olan organını görmek ya da yemek devlet kurumlarına dalalet eder. Rüyada görülen paraya ve kudrete delalet eder. Rüyada sadece bir gölge gibi bulanık görmek, ölüme işarettir. Ayrıca rüyada aslan görmek sağlıklı kişi için uzun ömre, hasta olan için ölüme işaret eder. Rüyada yüzünden yaralanmak demek, kimselerin himayesi altına girmek demektir. Kudret başarı anlamındadır.

aslan

Rüyada Aslandan Kaçtığını Görmek

Sorunların olduğu işte atılacak adımlar yardımıyla bol gelir elde edileceğine, kötü giden ilişkinin düzeleceğine, üzüntülerin sona ereceğine, kısa zaman içinde çok hırslı şekilde çalışılması sayesinde zenginliğe, araba ya da ev sahibi olma konusunda bazı gelişmeler olacağına ve çocuk sahibi olunacağına tabir edilir. Seyahat edileceğine ve seyahatin yeni şanslar getireceğine işarettir. Rüyada  kovalaması, kötü geçen bir zamanın ardından güzel olaylar yaşanacağı, hayallerin kısa zaman içinde gerçekleşeceği, dertlerin çözüleceği, mutluluğun gün be güne artacağı, sağlıkla ilgili olan sıkıntıların çözümleneceği ve ferahlığa kavuşulacağı anlamına gelir.

Rüyada Aslan Görmek Sevmek

Rüyada aslan görmek sevmek rüyayı görenin, kısa sürede anlayışlı ve iyi kalpli kişi ile ortaklık kurulacağına işarettir. Rüyada aslan görmek sevmek sorunlu bir ilişkinin biteceğine, geçmişte yaşanan bir sıkıntının neden olduğu maddi ve manevi zararın giderileceğine, çok sevilen birinin yaptığı bir hatanın hoş görüleceğine yorumlanır. Rüyada iki aslan görmek sevmek, hem iş yaşamı hem aile yaşamı içinde çok güzel müjdeler alınacağına, mutluluk dolu bir dönem olacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, iş hayatında çok iyi noktaya geleceğine ve birden daha fazla iş ile uğraşılacağına alamet eder.

aslan

Rüyada Aslan Görmek ve Isırması

Rüyada aslan görmek ve ısırması emlak sorunundan ya da borçtan dolayı resmi görevliyle tartışılacağı, uzun süreli mahkemeye girileceği, bazı konuşmalar yapılacağı ve bu konuşmaların ardından biraz ceza ödenmesi anlamına gelir. Rüyada aslan görmek ısırması ve kan gelmesi, sıkıntıların kolay şekilde çözüleceğine, maddi olarak iyi makama kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun zamanda çok iyi işler yapılacağına ve ailede içerisindeki bireylerin beraber hareket etmesi sonucunda da güzel zamanlar geleceğine yorulur.

aslan

Rüyada Aslan Görmek Boğuşmak

Rüyada aslan görmek boğuşmak rahatlığa, tanımadığı kişiden uzak durmaya. Aslan ile boğuşmak aynı zamanda resmi makama gelineceğine, yüksek kazanca, marifet sahibi kişiye. Mutluluğa kavuşulacağına, istenilen kudrete işaret etmektedir. Gönül ilişkisinin iyi olduğuna, verimli işlere girileceğine, istenilen sevince delalet eder. Aynı zamanda rüyada aslan görmek boğuşmak ticarette kayba, sıkıntılı durumla yüzleşeceğine, fakirliğe, korkulanın gerçekleşeceğine yorulur.

Rüya hakkındaki yorumum...