Rüyada Balık Görmek

rüyada balık

Rüyada balık görmek hayra yorulacak rüyalardandır ve hayatınızda güzel değişiklikler olacağına işarettir. Kısmet şöhret, para, işte yükselmek, evlilik gibi konularda başınıza hayırlı işlerin geleceğine delalet etmektedir. Rüyanızda toplu halde küçük şekilde görmeniz bazı sıkıntılar yaşayabileceğiniz anlamına gelmektedir.Kurutulmuş olarak görmek sağlığınızda küçük olumsuzluklar yaşamanıza delalettir.

Rüyada Balık Yemek

Gökten kızarmış olarak inip bunu yediğini gören kimsenin duasının kabul olacağına işarettir, ayrıca düşmanlarına karşı galip geleceği, kişinin ünlü biri olacağına delalettir.Görülen rüya içerisinde temiz yemeği bir kenara itip kokmuş balık yiyen kimse zinaya yaklaşacak demektir. Siyah olarak görüp yemek arzuladığı şeylere yakın zamanda kavuşacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata işarettir. Canlı canlı yemek mal edinmeye, genç olan biri kızarmış olarak görürse eğitim için bir yolculuğa çıkacağına, diğer insanlara göre ise bir davete çağırılmaya işarettir. İyi pişmiş yediğini gören kimse hamile ise doğumunun kolay geçeceğine işaret eder.

Rüyada Canlı Balık Görmek

Eğer balığı canlı olarak yediyseniz umut ettiğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine yorumlanır. Kariyerinizde yükselmeye, aşk yaşamınızda şanslı günlerin başlayacağına işaret etmektedir.

balık

Rüyada Balık Tuttuğunu Görmek

Rüya içerisinde deniz tuttuğunun sayısı belirsiz ise para ve ganimete yorumlanır. Eğer tuttuğunuz su kirli ise kazancınızın haksız olacağını gösterir.Büyük tuttuğunu görmek elinize toplu para geçeceğine ve özellikle bu paranın kendi el emeğiniz ile kazandığınız helal paraya işaret eder. Sayısı belli veya iri bir balıksa bu yakın zamanda nüfuzlu bir aileden bir kızla evleneceğinize delalet eder.Buna göre temiz suda tutmak iyi ve güzel amellere, kirli sudan tutmak kötü işler yapılacağına delalet eder.

Rüyada Vücudunuzdan Balık Çıkması

Ağzınızdan midenizden çıktığını görmeniz çok fazla yalan söyleyeceğinize ya da yerine getiremeyeceğiniz sözler vereceğinize, cinsel organdan çıkması bir erkek çocuğunuzun olacağına, kadının karnından çıkması bir kız çocuk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Balık Sattığını Görmek

Rüya içerisinde sattığını gören kişinin ailesi yönünden hayırlı olaylar yaşamaya başlayacağının işaretidir. Kısa zaman içinde beklentilerinizin gerçekleşeceğine ve aile yaşamının bereketleneceğine işaret eder.

balıkçı

Rüyada Balıkçı Görmek

Rüyada bu mesleği yaptığını görmek bazı sorunlarınız için birisinden yardım alacağınıza işaret eder. Eğer o meslekten birisi ile beraber balık tutuyorsanız sizin birilerine yardımcı olacağınız hayır işleyeceğiniz manasına gelmektedir.

Rüya hakkındaki yorumum...