Rüyada Zakkum Çiçeği Görmek

Rüyada Zakkum Çiçeği Görmek

Rüyada Zakkum Çiçeği Görmek birçok şekilde yorumlanan zakkum çiçeği genel olarak hayırlı sayılmamaktadır. Üzüntülü ve kötü haber alacağınız şeklinde de ifade edilir. Rüyada zakkum çiçeği görmek ya da rüyada zakkum ağacı görmek Allah’a isyan etmeye kötü amel işlemeye delalettir. Çevrenizdeki insanlara ilerek ya da bilmeyerek zarar vereceğinize geriye dönüp baktığınızda hayırlı iş bırakmayacağınıza dalalet eder.

Rüyada zakkum çiçeği görmek gerek aile içi gerekse akraba ve yakın çevrede sevip saydığınız kimse ile alakalı kötü haber alıp üzüntü yaşayacağınız şeklinde tabir edilir. Alacağınız kötü haber genel olarak sizin de hayatınıza yansıyacak ve gerek maddi gerek manevi her yönden darbe almanızı sağlayacaktır. Bahçe içerisinde çiçeklerin arasında zakkum çiçeği kopardığını görmek başınıza gelecek musibetin habercisidir. Rüyada zakkum çiçeği görmek aile bireylerinin bir araya geleceği toplantı tarzı buluşmada tüm neşenizi kaçıracak hadiseler yaşayacağınız şeklinde de ifade edilmektedir. Rüyada zakkum çiçeği görmek çok nadir hayra yorulur. Zakkum çiçeğini görüp üzerine basıp geçmek hiçbir şey yapmadan yürüyüp gittiğinizi görmeniz kıl payı kurtulacağınız belaları karşıdan izlediğinizde Allah’a şükredeceğinize dalalettir.

Rüyada Zakkum Çiçeği Görmek Koparmak

Rüyada Zakkum Çiçeği Görmek Koparmak

Rüyada zakkum çiçeği görmek koparmak tüm sıkıntı ve kederlerin üstünüze geleceği zor günlerin habercisidir. Rüyada zakkum çiçeği çevrenizde ki insanlara karşı daha dikkat etmeniz gerektiğini vurgulamaktadır. İş yaşantınızda karşınıza çıkacak sorunların sizi alt etmesi durumunda mevkiinizden olma ihtimalinizde var. Dikkatli olup herkese güvenmemeniz geleceğiniz için önemlidir. Çevrenizde sürekli başı belada olan sizden destek isteyen kişinin aslında size de bela bulaştırdığını görmeniz konusunda size uyarıcı mesaj vermektedir.

Rüyada zakkum çiçeği görmek alacağınız kötü haber ile tüm neşenizin kaçacağı kederli günler geçireceğinize dalalettir. Bir başka rivayete göre ise rüyada zakkum çiçeği topladığını görmek mesleğinizde ne kadar zaman harcarsanız harcayın geleceğinize hiçbir şey katmayacağı yönündedir. Boşa kürek çekmek gibi gözüken rüyanız hayırlı değildir.

Rüya hakkındaki yorumum...