Rüyada Bela Görmek

Rüyada Bela

Rüyada Bela Görmek hayırla ile yorumlanmaz. Geçim ile olacak sorunlara yorumlanır. Maddi kazançların zarar ile sonuçlanacağına alamettir. Borç ala ala sonunda borçları ödeyemeyecek hale gelip borç alacaklarından çıkacak sorunlara delalet edilir. Çok güvendiğiniz dostunuza kefil olacak fakat hiç sıkıntı yokken o yönden çıkacak sıkıntılarla yüzleşeceksiniz. Zorluklarla baş edemeyip sonunda depresyona girerek kendinizi eve kapatmaya işarettir. Kaderin kötüye çekileceğine, mutsuz ve huzursuz olacağınız anlamına gelir.

Rüyada Bela Okuduğunu Görmek

Okuduğunuz bela normal hayatınız da bile olsa hayırlı olmaz. Büyüklerimiz bela size döner derler. Okuduğunuz bela size geri dönerek gerçek hayatınızda olmadık işlerle karşılaşacaksınız. Kavgalar yaşayacaksınız. Varlığınızdan olacak kazançlarından bir anda yokluğa düşeceksiniz. İnsanlarla anlaşamayacak kendinizi yanlış anlatarak diğer kişiler tarafından kötü biri olarak anılacaksınız. Normal hayatınızda da birine bela okumaktan vazgeçmeli, ağınızdan çıkan sözlere dikkat etmelisiniz.

Rüyada Kalu Bela Görmek

Bu rüyayı gördükten sonra uyanıp yaptığınız hataları gözden geçirmenizi öneririm. Kişinin tövbe etmesinin gerektiğine alamet edilir. Artık yapılan günahların affedilmesinin gerektiğini anlıyorsunuz ve vicdan azabı duyuyorsunuz. Tövbenizi ettikten sonra sevap kazanmaya bakacaksınız. Böylece kısmetler ve iyilikler sizin peşinizi bırakmayacaktır.

Rüyada Bela Okuyan Birini Görmek

Bir günaha şahit olacaksınız demektir. Ya da şahit oldunuz ve şuanda vicdan azabı çekiyorsunuz. Kendi kendinizin içini yiyorsunuz. Kişiyi uyarmak yanlışlarını görmesini istiyorsunuz. Yapacağınız en iyi şey sizin imanınızı ona göstermek olacaktır. Sizin gibi imanlı birinin ona tövbe ettirmesi gerekiyor. Doğruyu yanlışı ona göstermek size kalacaktır. Ona yaşayarak olabilecek olan kötülükleri ona önceden uyararak ondan uzak tutabilirsiniz.

Başının Belaya Girmesi

 

Rüyada Başının Belaya Girdiğini Görmek

Rüya sahibi kişinin yaşayacağı haksızlıklara işarettir. Hakkını arayacak ama kanıt bulamadığınız için her zaman haksız durumda kalacağınıza işarettir. Çok zor durumların altında kalacaksınız. Kurtulamayacağınız sorunlar için aile bireylerinizden yardım istemeyi deneyebilirsiniz. Belki ailenizden birinin verdiği fikirler ile sorunlardan kurtulabilirsiniz. Ama kesin bir sonuç için dikkatli davranmalı kendi hareketlerinizi davranmadan önce düşünmelisiniz.

Rüyada Kardeşinin Başına Bela Geldiğini Görmek

Yakın bir dostunuz veya rüyada gördüğünüz kişi başına gelecek bir olaydan dolayı sizden yardım isteyecektir. Dostunuz kötü bir yola düşecek bunu illegal yollara alakası olabildiğinden başınızı derde sokabilecektir. Siz bu oyunlardan uzak durmaya bakıp kırmadan geri çevirmeyi deneyebilirsiniz.

Rüyada Arkadaşının Başına Bela Geldiğini Görmek

Gelecek olan haber ile beraber arkadaşınıza yardım etmek için koşacaksınız. Yasal yollara giren arkadaşınız sizden borç isteyebilir. Sizden kefil olmanızı isteyebilir. Bunlara verecek cevabınız için düşünmeyi tercih etmelisiniz.

Rüya hakkındaki yorumum...