Rüyada Tespih Görmek

Rüyada Tespih

Rüyada Tespih Görmek rüya sahibinin hayatında mutluluk verici olaylar yaşanacağını, sevinçli haberler alacağını, dertlerinden kurtulacağını işaret eder. Evli kişiler yakın zaman içerisinde bebeklerini kucaklarına alacaklar, bekar kimseler ise para sıkıntılarından kurtulup yakın zamanda sevdikleriyle evleneceklerdir.

Rüyada Tespih Yutmak

Bekar ise ailenin onay vermediği bir ilişki içinde olduğuna delalet eder. Bazı durumlarda yeni tanışılacak dürüst olmayan, güvenilmez kimse demektir. Ayrıca para sıkıntısı çeken kişinin işlerinin yoluna gireceğine, bütün sorunlarından kurtulacağına yorulur.

Tesbih Yutmak

Rüyada Tespih Sesi Duymak

Rüya sahibinin çevresindeki hayırsever, dini bütün, muhterem kimse sayesinde hak yolunda ilerleyeceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca girilecek ortamda iyi niyetli güvenilir sağlam tabiri caizse adam ve  sadık bir dost şeklinde yorumlanır. Bazı durumlarda sıkıntılı duruma düşmeye, ancak yakın çevreden aileden alınacak destekle bu durumdan kurtulmaya işaret eder. Bazı durumlarda ise hastalık veya tartışma şeklinde yorumlanır.

Rüyada Tespih Saymak

Farklı şekilde yorumlanır. Bazen meşgul olduğunuz işte yanlış yola döneceğine usulsüzlük yapacağınıza işarettir. Ayrıca insanları kandırmaya çalışan, yalan söyleyen kimsenin size zararı dokunabileceği şeklinde yorumlanır. Bazen de mal varlığınızın güvende olduğuna, herhangi bir kayıp olmayacağına delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin iş sebebiyle yolculuk yapacağına ve gideceği yerde itibar kazanacağına yorulur.

Tesbih Saymak

Rüyada Yeşil Renk Tespih

Beklediğiniz haberi sonunda hayırlı şekilde alacağınıza, bu haberin size ve çevrenizdekiler için çok hayırlı olacağına delalet eder. Alacağınız haber ile yeni girişimlerde bulunabilir, kazançlı yatırımlara imza atabilir veya küs olduğunuz kimseyle barışabilirsiniz.

Rüyada Ölüden Tespih Almak

Rüya sahibi bekar ise dini bütün kimseyle hayırlı bir evlilik yapacağına işaret eder. Ayrıca sıkıntılı dönemden geçen kimsenin refaha kavuşacağı anlamına gelir. Bazen de hayır işlemek, insanların duasını kazanmak, sevap işlemek şeklinde yorumlanır. Olumsuz olarak ise mal varlığında kayıp yaşanması veya sırların oraya çıkması olarak ifade edilir.

Rüyada Tespih Parçalanması

Rüya sahibinin hoşlanmayacağı, onu zora sokacak bir durumla karşılaşacağına veya kötü niyetli, tehlikeli kimse ile muhatap olmak zorunda kalacağına işaret eder. Yaşadığı zor dönemi atlatmak için çareler üretmesi gerektiğine, yakın çevresinden destek isteyeceğine yorumlanır. Kişi, güvendiği insanların arkasından iş çevirmiş olduğunu öğrenecek ve hayal kırıklığına uğrayacak demektir.

Rüyada Tespih Tanesi Toplamak

Rüya sahibinin yakın çevresinden kimseye yaptığı bir hata sebebiyle pişmanlık duyacağına ancak hatasını telafi edemeyeceğine, kişiyle arasının açılacağına işaret eder. Ayrıca yüze gülen kıskanç, güvenilmez, tehlikeli kimse olarak da yorumlanır. Yapılacak işte hileye başvurmak, illegal yöntemlere girişmek şeklinde değerlendirilir.

Rüya hakkındaki yorumum...