Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Görmek

Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Görmek

Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Görmek rüyayı gören kimse için hak yolunda verdiği çabaya işarettir. Rüyada ölmüş birinin mezarını görmek kişinin yakınındaki kişiler ile birlikte hak yolunda tüm yükümlülüklerini yerine getirmeye çalıştığına tabir edilir. Rüyada ölmüş birinin mezarını görmek kişinin günahlarının af olması için sürekli tövbe ettiğine ve her an Allah’a yalvardığına delalet edilir.

Rüyada ölmüş birinin mezarını görmek tabir olarak kişinin evli olması durumunda eşi ile bekar olması durumda da ailesinden biri ile ömrünün uzun olacağına yorulur. Aynı zamanda rüyada ölmüş birinin mezarını görmek kişinin o kişi yaşıyor ise yakın zaman içerisinde o kişi ile bir ortaklık kuracağına ve sonucunda büyük kazançları olacağına yorulur. Farklı bir tabire göre ise rüyada ölmüş birinin mezarını görmek kişinin o kişi ile olan münakaşalarının yeniden canlanacağına ve büyük tartışmalara işaret olarak gösterilir.

Rüyada Ölmüş Birinin Mezar Taşını Görmek

Rüyada Ölmüş Birinin Mezar Taşını Görmek

Rüyayı gören kimse için gördüğü kişinin ömrünün uzun olacağına işaret olarak gösterilir. Rüyada ölmüş birinin mezar taşını görmek kişinin o kişi ile uzun bir ilişkisinin olacağına işarettir. Bu ilişki iş üzerine ise büyük kazançlar elde edeceklerine yorulur. Rüyada ölmüş birinin mezar taşını görmek farklı bir yoruma göre ise kişi için tez vakitte gelecek yeni dostluklarına yorulmaktadır. Rüyada ölmüş birinin mezarını ve taşını görmek rüya sahibinin o kişi ile beklemediği bir anda tartışacağına delalet edilir. Büyük problemlerinin olacağına yorulur.

Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Suladığını Görmek

Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Suladığını Görmek

Rüyayı gören kimsenin evlat sahibi olacağına yorulur. Rüyada ölmüş birinin mezarını suladığını görmek rüyayı gören kimsenin evli olması durumunda yakın zaman içerisinde bir evlat haberi alacağına yorulur. Eğer kişi bekar ise beklemediği anda karşısına çıkacak kişiye gönlünü kaptıracağına yorulur. En kısa zamanda evlilik yoluna gireceğine alamet edilir.

Rüya hakkındaki yorumum...