Rüyada Oje Görmek

Rüyada Oje

Rüyada Oje Sürmek kısmet demektir. Rüya sahibinin ilerleyen günlerde gönül ilişkisinin başlayacağına delalet eder. Hali hazırda ilişkisi var ise bu ilişkide mutlu günler rüya sahibini beklemektedir. Düş sahibinin kısmetinin açılması mevcut ilişkisinde kıskançlığa yol açabilir yorumu da getirilebilir. Bunun dışında üretkenliğin bol olduğu döneme de işaret eder.

Rüyada Mavi Oje Görmek

Ufukta görülen yolculuğun işaretçisi olabilir. Aile ile çıkılacak olan bu seyahat tatil amaçlı olabileceği gibi beklenmedik bir vefat sebebiyle de olabilir. Ancak bu seyahat sırasında aile üyelerinin arası açılacak ve aile ilişkilerinde problemler olacak şeklinde de yorumlanabilir.

Mavi Oje

Rüyada Pembe Oje Sürmek

Düş sahibinin kıskanıldığı arkasından büyük dedikodu yapıldığı çekilemediği anlamları çıkarılır. Bazı insanlar düş sahibi hakkında kedi şeyler düşünüyor veya planlıyor olabilir. Bu insanların zaman içerisinde kendilerini göstereceğine de işarettir.

Rüyada Tırnakta Oje Görmek

Bolluk anlamına gelmektedir. Rüya sahibi hayallindeki zenginliğe kavuşacak, mutlu bir hayat sürecek anlamını taşır. Mutlu bir aile, zengin bir yaşam düş sahibini beklemektedir. Bunun yanı sıra yakın zamanda gelecek olan ziynet eşyalarına da işaret edebilir.

Tırnakta Oje

Rüyada Yeşil Oje Sürmek

Hastalığın habercisidir. Rüya sahibi yakın zamanda salgın hastalıklara yakalanabilir. Ancak bu hastalık tedavisi kolay bir hastalık olacak ve kısa sürede sağlığa kavuşulacak şeklinde yorumlanabilir. Bunun yanı sıra haber anlamı da taşır. Görüşülmeyen ve özlenen bir insanla yakın zaman içerisinde bir araya gelinip hasret giderilecektire rivayet eder.

Rüyada Ojeli Parmak Görmek

Mutlu bir haberin işaretidir. Rüya sahibi yakın zaman içerisinde mutlu bir haber alacak, bu haber ile birlikte hayatı değişecek anlamlarına gelebilir. Bu mutluluk uzun süreli tecelli edecektir şeklinde yorumlanabilir. Bu haber yakın çevreden gelebileceği gibi tanınmayan bir insandan da gelebilir.

Ojeli Parmak

Rüyada Parlatıcı Oje Görmek

Rüya sahibinin ilgi çeken, gıpta edilen ve kıskanılan bir insan olacağının işaretidir. Bu kıskançlığın sebebi aşırı güzellikten dolayı olabileceği gibi maddi açıdan zengin olup insanların bu zenginliği kıskanması şeklinde de görülebilir.

Rüyada Oje Üstüne Oje Sürmek

Üzeri örtülen dertlerin tasaların yakın zaman içerisinde gün yüzüne çıkacağı ve tekrar tasaların üzerinin kapatılmaya çalışacağı şeklinde yorumlanabilir. Rüya sahibini rüyayı izleyen günlerde sıkıntılı günler bekliyor olabilir. Ancak bu günler sevdiklerinden gelecek yardımla aşılacaktır anlamı taşır.

Rüya hakkındaki yorumum...