Rüyada Müdür Görmek

Rüyada Müdür

Rüyada Müdür Görmek rüya sahibinin mesleki hayatında başarılı olacağına, maddi kazancı yüksek işler yapacağına, yaşadığı ülkeye göre ortalamanın çok üstünde geliri olacağına delalet eder. Başarılı bir hayatı olan rüya sahibinin insanlar tarafından gıpta edileceğinin, kıskanılacağının işaretçisidir.

Rüyada Müdür Yardımcısı Görmek

Rüyayı gören kişiye hayatında her konuda destek olan bir insanın var olacağına alamet eder. Bu insan aile içerisinden bir insan olabileceği gibi yakın bir dost veya sevgili de olabilir. Bunların yanı sıra düş sahibinin yaşadığı sorunları tek başına aşamadığı ve insanlardan sürekli yardım alma ihtiyacı duyduğu şeklinde de yorumlanabilir.

Müdür Ve Müdür Yardımcısı

Rüyada Eski Müdür Görmek

Geçmişte araya mesafe veya soğukluk girmiş ve bu sebeplerden dolayı görüşülmeyen insan ile aradaki soğukluğun giderilip bir araya gelinebilme fırsatlarının doğacağının işaretçisidir. Görüşülmeyen bu insan ile eski samimiyet tekrar yakalanacak ve eski anılar tekrar canlanıp yâd edilecek şeklinde yorumlanabilir.

Rüyada Okul Müdür Görmek

Eğitim hayatında oluşabilecek sorunların işaretçisidir. Okul müdürü gören kimsenin eğitim hayatı boyunca problemler yaşayacağı, istediği bölüm veya mesleği yerine getirmek için istediği okula gidemeyeceği ve başarısız olacağı yorumu getirilebilir. Bunların yanı sıra düş sahibinin hayatında ona baskı yapan insanların varlığının da işaretçisi olabilir.

Rüyada Müdürün Namaz Kılması

Görülen müdürün manevi duyguları yüksek, iyi bir insan olduğunun işaretçisidir. Bu müdürünün altındaki insanların sadece iyiliklerini istediği; çıkar, rant veya kötülük peşinde olmadığı yorumları getirilebilir. Haram kazanç sağlamamak için uğraşan bu müdürün, mevcut işletmeye veya eğitim kurumuna hayır getireceği düşünülebilir.

Namaz Kılan Müdür

Rüyada Müdür Olduğunu Görmek

Müdür olmakta bahsedildiği gibi rüya sahibinin hayatında başarılı ve iyi yerlere gelen bir insan olacağının işaretçisidir. Ailesinin gurur duyduğu, hayırlı evlat olunacağına delalet eder. Düş sahibinin mutlu, maddi olarak rahat ve saygı duyulan bir insan olma olasılığının çok yüksek olduğuna rivayet eder.

Rüyada Müdür İle Konuşmak

Eğer yaşanılan olumsuz bir olay yüzünden konuşuluyor ise, düşü gören kişinin disiplin sorunları yaşadığı ve hayatını rayına oturtamadığına delalet eder. Ancak daha bilgili ve tecrübeli aile büyüğünden gelecek olan yardım sayesinde hayat düzene girecek, rayına oturacak yorumu getirilebilir. Olumlu olan sebeplerden dolayı konuşuluyor ise, mesleki hayatta hızla yükseleceğinin işaretçisidir.

Rüya hakkındaki yorumum...