Rüyada  Mavi Etek Giymek

Rüyada  Mavi Etek Giymek

Rüyada  Mavi Etek Giymek, Rüyayı gören kişi için yavaş gelişen verimli dönem anlamına gelir. Rüyada Mavi Etek Giymek  bireyin güzel ve verimli bir döneme girdiğini fakat bu dönemin yavaş geliştiğini delalet eder. Rüyada mavi etek giymek aynı zamanda bireyin kişinin sürekli fikir değiştirdiğini belirtir.

Bu rüyayı gören sabit bir fikirde kalırsa ve o konuda kendini geliştirirse başarının geleceğini belirtir. Rüyada mavi etek giymek ilişkilerimiz açısından her duruma sabırla yaklaşmanız konusunda sizi uyarır. Rüyada mavi etek görmek Bireyin iş hayatında sabırla ve sükunetle gelişmelerin takip etmesi gerektiğini Kısa zamanda sonuç odaklı olmasının kendisine kaybettireceğini belirtir.  Farklı tabire göre rüyada mavi etek giymek bireyin aceleciliğinden dolayı iyi sonuç verecek olayların tümünün önünü kapatacağını belirtir

Rüyada Uzun Mavi Etek Giymek

Rüyada Uzun Mavi Etek Giymek

Rüyayı gören kişi için hamilelik anlamına gelir. Rüyada uzun mavi etek giymek birey için hamilelik bir işin başlangıcı veya beklenen sonucun gelmesi anlamına gelir. Bu sebepten dolayı rüyada uzun mavi etek görmek birey yeniden doğuş anlamına gelir. Birey eğer evli ise hayatlarına yeni bir birey katılacağı anlamına gelir.   Rüyada uzun mavi etek giymek  bekarlar için ise beklenmedik fakat ağır gelen bir sürprizle karşılacaklarını söyler. Rüyada uzun mavi etek giymek erkekler ve kadınlar için farklı anlatımları vardır. Rüyada uzun mavi etek giymek kadınlar için bekleyiş sonrası sevinç anlamına gelir. Erkekler için ise uzun sürecek fakat sonunda muradına erecek bir iş anlamına gelir Farklı tabirlere göre rüyada uzun mavi etek giymek olayların olgunlaşmasını beklemek anlamına gelir. Birey bu durumlarda sabrını korumalıdır.

Rüyada Kısa Mavi Etek Giymek 

Rüyada Kısa Mavi Etek Giymek

Rüyayı gören kişi için fırtınalı sıkışık dönem anlamına gelir  Rüyada kısa mavi etek giymek bireyin sorunlu bir dönemden geçeceğini belirtir. Bu  yüzden birey  böyle bir dönemde kendi isteklerinin gerçekleşmesini inancının yitirmemesi gerektiğini belirtir.Rüyada kısa mavi etek giymek aynı zamanda yaptıklarımızı veya yapacaklarımı sorgulamamız gerektiğini gerçekten ne istediğimizi bulmamız gerektiğini belirtir. Rüyada kısa mavi etek giymek rüyayı gören bireyler için coşku ve heyecanın arttığı günler olduğunu belirtir. Kişi artık insanlar üzerinde hayranlık yarattığını, olgunlaştığını yeni bir ilişki için kendilerini hazır hissettiği anlamına gelir. Rüyada kısa mavi etek giymek birey için gelecekle ilgili karar alırken aceleci davranmamasını ruh halini iyi gözlemlemesini ve yanlış kararlar almaması için uyarı niteliğinde rüyalardır.  Rüyada kısa mavi etek giymek bireyin artık hayata daha olumlu baktığını ve işlerine dört elle sarılacağını gösterir.

Rüyada Yırtık Mavi Etek Giymek

Rüyada Yırtık Mavi Etek Giymek

Rüyayı gören kişi için arzular veya ateşli tartışma anlamına gelir  Rüyada yırtık mavi etek giymek duygusal yoğunluğun fazla olduğu döneme girdiğini belirtir belirtir. Rüyayı gören kişi için  yoğun duygusal bir davranış veya hararetli bir tartışma yaşayacağı her iki durumda da abartılı bir durum oluşacağına ve sosyal ilişkilerinin bu şekilde gelişmesine  sebep olacaktır. Rüyada  yırtık mavi etek giymek bireyin ortak işler içerisinde bulunacağına. Birlikten kuvvet doğar örneğinde olduğu gibi karşılık oluşturulan enerjilerin ortak paydada birleştirilmesi sonucunda büyük bir güç ortaya çıkacaktır.

Rüya hakkındaki yorumum...