Rüyada Uzun Kaş Görmek

Rüyada Uzun Kaş Görmek

Rüyada uzun kaş görmek, son zamanlarda aşk yapma girişimlerinizi reddeden eşinizle karşılıklı sevginin aniden yanıp sönmesini öngörür. Bu rüya aynı zamanda dostlarınızla eğlenceli ve kaygısız hayat vaat edebilir. Rüyada uzun bir kaş görmek,böyle rüya, toplumda tanınırlıkta güvenli yaşamı garanti eder. Rüyada başkasının uzun kaş görmek, sizi kızdırmak için yaklaşan sürprizin göstergesidir. Rüyada uzun bir kaş görmek, mal ve para kaybından ötürü birçok sıkıntıyı önceden haber vermektedir.

Rüyada uzun kaş görmek, ince kaşlar başarısız aşkı sembolize eder. Traş kaşları aileye karşı yanlış davranışlar için büyük pişmanlık göstermektedir. Rüyada uzun bir kaş görmek ve yanması, yaşamda miras hakkına meydan okuyacağınız anlamına gelir. Rüyada uzun kaş görmek, koparmak, hata yapacak ve ilişkilerde komplikasyonlar yaşayacağınız anlamına gelir. Rüyada kaş uzun görmek boyamak, sevgiyle ve refahla kolay yaşamın mutluluğunu bulacak demektir. Rüyada kaş uzun görmek kopması, küstahça aldatılmaya maruz kalacak ve insanların halsizliğin den rahatsız olacaksınız. Rüyada uzun kaş geniş görmek, meslektaşları ve arkadaşları ile kavga etmek demektir. Rahat kalmaya çalışın ve başkalarının tahriklerine kapılmayın. Rüyada uzun kara kaş görmek,, bu sizin verimli çalışmalarınızdan dolayı iyilik halinizin artacağı ve olumsuzlukların sizi rahatsız etmeyeceği anlamına gelir. Rüyada kaş uzun görmek, korunma, tehlikenin üstesinden gelme, bolluk ve kıtlıktan sonra gelecek mali konular anlamına gelir.

Rüyada Uzun Kaş Görmek ve Dökülmesi

Rüyada Uzun Kaş Görmek ve Dökülmesi

Rüyada uzun kaş görmek ve dökülmesi, onu kadın için koruyan erkeği gösterebilir, erkek için çok para kazanırsınız. Rüyada dökülen uzun kaş görmek, düşmanı kaldıracağınız, sorunlu işi karlı olarak göstererek sevmediğiniz kişiye zarar vereceğiniz anlamına gelir. Rüyada uzun kaş beyazlaştığını görmek, kapalı bir gelir kapısı yerine daha rahat ve karlı kapı açılacağını gösterir. Beyaz uzun kaş görürseniz, kötü ilişkiden sonra olacak olan mutlu ilişkiyi gösterir.

Rüyada Kopan Uzun Kaş Görmek

Rüyada Kopan Uzun Kaş Görmek

Rüyada kopan uzun kaş görmek, kendi çabanız ve inancınız ile engelleri aşarak başarılı olacağınızı gösterebilir.Başka kişinin kaşlarını rüyada kopardığını görürseniz, ailenizden gelen kişinin desteğiyle saklayacağınız iş alacağınızı gösterir.

Rüya hakkındaki yorumum...