Rüyada Mandalina Almak

Rüyada Mandalina Almak

Rüyada Mandalina Almak rüyayı gören kişinin bir hastalık geçirip sevenlerini korkutacağına delalet edebilir. Geçirilecek hastalığın aile bireylerini korkuttuğu kadar büyük etkileri olmayacağına işarettir. Yapılacak tedavi ile eski sağlığa kısa süre içerisinde yeniden kavuşulacağına işaret eder.

Ayrıca rüyada mandalina almak rüya sahibinin hayatının bir döneminde tarım işleri ile uğraşacağı anlamındadır. Bu uğraş genç yaşlarda olabileceği gibi, emekliliğinde veya yaşlılığında köye yerleşebilecek olan rüyacının burada yaptığı tarım şeklinde de kendisini gösterebilir. Mandalina sıcak yerlerde yetiştirildiği unutulmamalıdır ve yapılacak olan tarımın da Antalya gibi sıcak iklim şehirlerinden birisinde yapılacağı düşünülebilir. Eğer rüya sahibi uğraş ile genç yaşlarında uğraşmaya başlar ise bu alanda maddi gelirinin çok olacağına delalet eder.

Rüyada Mandalina Alırken Soyulmak

Eğer mandalina alır iken hırsız tarafından soyulduğunu görür ise, hayırlı bir iş yaparken sevdiği bir insan tarafından sırtından bıçaklanacağı yorumu getirilebilir. Bu durum evlenirken yakın bir insanın bu evliliğe karşı çıkması gibi kendisini gösterebilecek iken, kurulacak olan işte ortakların rüya sahibini kazıklaması şeklinde de kendisini gösterebilir. Rüyada mandalina alırken soyulmak ucu açık olan bu ihanetin her yerden gelme olasılığı vardır. Sevilen insan tarafından ihanete uğradığını gören rüya sahibinin üzülüp bunalıma girme olasılığının yüksek olduğunun habercisidir. Rüyacının bu durumda üzülmemesi, etrafındaki kötü insanları görmesi için fırsatın çıktığını fark etmesi tavsiye edilir.

Mandalina Almak-İnsanlara Yardım Etmek

Rüyada Mandalina Alıp İnsanlara İkram Etmek

Tanıdığı, tanımadığı herkesin yardımına koşan rüya sahibinin kendi çıkarlarını ikinci plana attığı şeklindedir. Etrafındaki insanların ise çıkarlarını her şeyden üstün tuttuğu söylenebilir. Mandalina alıp insanlara ikram etmek yardıma ihtiyacı olanlara ettiği yardımların karşılığında rüya sahibinin de ileride mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceği söylenebilir.

Rüya hakkındaki yorumum...